KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Teatr (460)

ALTER - Teatr Tańca Współczesnego * Contemporary Dance Theatre*****

Teatr Tańca Współczesnego ALTER kierowany jest przez choreografa i reżysera Witolda Jurewicza. Główną bazą twórczości zespołu jest ruch improwizowany.

http://www.alter.ppas.pl/ - 3 Gru 2004

f r g s m o z g b y d g o s z c z*****

Artystyczna działaność bydgoskiego klubu "MÓZG" opiera się na prezentowaniu wystaw malarskich, fotograficznych, pokazów performance, koncertów muzycznych, prezentacji teatralnych oraz wszelkich innych przejawów działaności twórczej. Na stronie aktualności, archiwum,

http://www.mozg.art.pl/ - 6 Paź 2000

Kaliskie Spotkania Teatralne*****

Serwis Kaliskich Spotkań Teatralnych Festiwalu Sztuki Aktorskiej. Repertuar, opisy spektakli, ceny biletów, forum, galeria.

http://festiwalkst.pl/ - 27 Kwi 2005

Koncerty i festiwale*****

Strona zawierająca przegląd koncertów i festiwali muzyki niezależnej w Polsce.Ponadto znajdziesz tu informacje na temat konkursów,muzyki,filmów,galerii sztuki,teatrów oraz galerii zdjęć.

http://www.koncerty.independent.pl/ - 13 Lis 2000

Krakowskie Aktualności Kulturalne*****

Serwis Karnet - Krakowskie Aktualności Kulturalne jest poświęcony krakowskiej kulturze. Dostępne jest kalendarium wydarzeń, informacje na temat filmu, teatru, kabaretu, muzyki...

http://www.karnet.krakow2000.pl/ - 14 Lut 2000

Muzykateatr.pl *****

Poznaj najnowsze doniesienia ze świata kultury razem ze stroną muzykateatr.pl. W serwisie znajdziesz aktualne wydarzenia muzyczne i teatralne oraz informacje o działaniach artystycznych w różnych instytucjach kulturalnych, które chcą przyciągnąć także uwagę ludzi młodych. Czytaj o Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Przemyślu, interesującego musicalu Mistrz i Małgorzata, Koncercie Urodzinowym Fryderyka Chopina, wystawie polskiej sztuki współczesnej w Berlinie czy ciekawej adaptacji teatralnej Skazany na bluesa.

http://muzykateatr.pl/ - 26 Wrz 2016

OPORTAL.PL - portal internetowy województwa opolskiego*****

Strona poświęcona aktualnościom i informacjom dotyczącym województwa opolskiego.

http://www.oportal.pl/ - 8 Lut 2005

Ruch Teatralny*****

Na stronie znajdziecie serwis wiadomości teatralnych - informacje o miesięczniku gromadzącym recenzje spektakli, wywiady z ludźmi teatru, opinie i inne teksty o teatrze..

http://www.ruch-teatralny.home.pl/ - 19 Kwi 2001

Serwis dla wywrotowców*****

"Wywrota jest totalnie niezależnym, wolnym i subiektywnym serwisem dla ludzi, którzy starają się walczyć ze światem komercji, z systemem i z tym wszystkim, co nie pozwala nam być naprawdę ludźmi." Znajdziecie tutaj teksty, muzykę, kulturę, sztukę oraz inne sprawy, które dotyczą ludzi.

http://www.wywrota.pl/ - 28 Lut 2001

Słownik terminów teatralnych*****

Patrice Pavis - Słownik terminów teatralnych. Przekład z franc. i oprac. Sławomir Świontek. Patrice Pavis - Dictionnaire du Théâtre.

http://friko6.onet.pl/ld/kevals/ - 12 Cze 2000