KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Wydarzenia kulturalne (657)

Odzyskana Kobiecość*****

Odzyskana Kobiecość - Wystawa zdjęć kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi. Zdjęcia zrobione przez znaną fotograf Terry Lorant. Galeria Lufcik.

http://www.odzyskanakobiecosc.pl/ - 17 Gru 2004

OPOLE*****

Wirtualny serwis miasta Opole (stolicy Polskiej Piosenki). Znajdziecie tu wszystko czego nie wiecie, o tym mieście.

http://www.opole.pl/ - 16 Lip 2001

OPORTAL.PL - portal internetowy województwa opolskiego*****

Strona poświęcona aktualnościom i informacjom dotyczącym województwa opolskiego.

http://www.oportal.pl/ - 8 Lut 2005

Poezja śpiewana - poe.pl - tutaj zaczyna się poezja*****

Poezja śpiewana - portal poezji śpiewanej. Znajdują się tutaj wiersze oraz informacje o wykonawcach poezji śpiewanej. W serwisie dostępne są również mp3, teksty piosenek, galerie zdjęć, zapowiedzi koncertów, audycje radiowe reportaże wywiady z wykonawcami poezji śpiewanej a także newsy o zespołach. Jest tutaj również miejsce na Twoją twórczość.

http://www.poe.pl/ - 18 Sie 2005

Rawa Blues*****

Oficjalny serwis internetowy jednego z największych Festiwali Bluesowych w Europie - Największe Gwiazdy Światowego i Polskiego Bluesa - zdjęcia, opisy, filmy, utwory mp3, konkursy.

http://www.rawablues.com/ - 28 Wrz 2001

Ruch Teatralny*****

Na stronie znajdziecie serwis wiadomości teatralnych - informacje o miesięczniku gromadzącym recenzje spektakli, wywiady z ludźmi teatru, opinie i inne teksty o teatrze..

http://www.ruch-teatralny.home.pl/ - 19 Kwi 2001

Serwis dla wywrotowców*****

"Wywrota jest totalnie niezależnym, wolnym i subiektywnym serwisem dla ludzi, którzy starają się walczyć ze światem komercji, z systemem i z tym wszystkim, co nie pozwala nam być naprawdę ludźmi." Znajdziecie tutaj teksty, muzykę, kulturę, sztukę oraz inne sprawy, które dotyczą ludzi.

http://www.wywrota.pl/ - 28 Lut 2001

Serwis Informacyjno-Kulturalny miasta Łodzi*****

Strona zawiera zawsze aktualne informacje z kraju i ze świata, repertuary łódzkich kin i teatrów, wykaz imprez i wystaw artystycznych, kursy walut, wiadomości sportowe, ważne numery telefonów, rozkłady jazy MPK i PKP. Szczególnie warto skorzystać z informacji filmowych, gdyż serwis współpracuje z kinami. Duża ilość konkursów w których można wygrać zaproszenia na premiery filmowe. Na stronie można też zobaczyć Łódź w obiektywie (zabytki, kamienice, imprezy, Dni Łodzi).

http://www.lodz.info.pl/ - 10 Gru 2001

Szczeciński serwis informacyjny*****

Serwis dla uczniów i studentów w Szczecinie i nie tylko. Kina, lokale, kursy, szkoły, ogłoszenia, kultura, ciekawe linki, amatorskie sieci, turystyka i wiele innych rzeczy. Generalnie informator co, jak i gdzie można zrobić w Szczecinie

http://www.infoludek.pl/ - 8 Lip 2001

Świdnicki Ośrodek Kultury*****

Bardzo dobry serwis ŚOK zawierający mnóstwo aktualnych informacji o imprezach i innych formach działalności - galeria fotograficzna, galeria sztuki, kino, teatr, zespoły artystyczne. Jest sporo ciekawych linków.

http://www.sok.com.pl/ - 15 Lut 2000