KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Wydarzenia kulturalne (656)

Teatr Wielki - Opera Narodowa*****

Znakomita strona, na której miłośnicy muzyki poważnej z pewnością pożeglują dłuższą chwilę. Są informacje o repertuarze, byłych i obecnych pracownikach, chórze, orkiestrze, balecie, muzeum. Jest także historia i recenzje prasowe. Dostępna także w wersji angielskiej.

http://www.teatrwielki.pl/ - 14 Lut 2000

Teatry w Internecie*****

Znakomity serwis dla wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć o najnowszych wydarzeniach teatralnych w kraju i na świecie. Zamieszczono tu sylwetki gwiazd teatru, wywiady, przegląd prasy, informacje o festiwalach i premierach, linki do stron polskich i zagranicznych. Jest też wyszukiwarka pozwalająca odnaleźć witryny teatrów w całej Polsce.

http://www.teatry.art.pl/ - 26 Kwi 2002

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy*****

Oficjalna strona Fundacji WOŚP: informacje na temat jej działalności, trochę o Przystanku Woodstock, aktualności itp.

http://www.wosp.org.pl/ - 11 Paź 2000

Wirtualna Nysa*****

Internetowy serwis poświęcony wyłącznie Nysie. Informacje o pogodzie, repertuar kina, lista pubów i restauracji, ważne telefony, informacje o bankomatach dostępnych na terenie miasta, dyżury aptek, dostępne noclegi, katalog stron www, indeks firm nyskich.

http://nysa.info/ - 27 Lut 2002

Wydarzeniamuzyczne.pl*****

Dzięki stronie wydarzeniamuzyczne.pl już nigdy nie ominą Cię najpopularniejsze wydarzenia muzyczne w całym kraju oraz za granicą. Czytaj o aktualnych i przyszłych koncertach znanych i cenionych artystów, dowiedz się o konkursach dla młodych twórców różnych gatunków muzycznych oraz zainteresuj się wydarzeniami i nowościami ze świata muzyki. Dowiedz się także, co ciekawego przygotowały instytucje artystyczne w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, jak teatry muzyczne czy filharmonie i czytaj najnowsze recenzje.

http://wydarzeniamuzyczne.pl/ - 19 Wrz 2016

Wystawy fotograficzne - Informator foto*****

Informacyjny serwis fotograficzny. Aktualne wydarzenia, wystawy fotograficzne, konkursy fotograficzne oraz warsztaty. Historia fotografii w Polsce i na świecie. Porady dotyczące zakupów sprzętu fotograficznego, olbrzymia baza stron foto oraz baza firm fotograficznych. Na stronie znajduje się również internetowa giełda fotograficzna, gdzie kupisz lub sprzedasz wszystko co związane z fotografią.

http://www.foto-info.pl/ - 13 Paź 2010

Zamek Królewski w Warszawie*****

Informacje o stałych i czasowych ekspozycjach, koncertach, projekcjach filmowych, lekcjach i warsztatach muzealnych. Dostępna jest wersja angielska.

http://www.zamek-krolewski.art.pl/ - 15 Lut 2000

10 lat internetu****

Jubileusz 10 lat Internetu. Na stronach historia polskiego Internetu, komitet honorowy, komitet organizacyjny, imprezy towarzyszące oraz sponsorzy.

http://www.internet10.pl/ - 24 Wrz 2001

15 Festiwal Polskich Wideoklipów Yach Film****

Strona zawiera informacje o Festiwalu Yach Film, Festiwalu Bursztynowe Oko i Festiwalu "Mały Jaś". Zawiera opis aktualnych informacji na temat przebiegu konkursu, historię festiwali, regulaminy, zdjęcia, historię i wiele innych ciekawych informacji, dla wszytskich, którzy interesują się polską muzyką,filmem czy kulturą audiowizalaną./

http://bursztynoweoko.com.pl/ - 17 Sie 2006

2b style to pierwsze kolorowe czasopismo lifestylowe.****

2B STYLE to pierwsze na Podbeskidziu kolorowe czasopismo lifestylowe, tworzone dla mieszkańców Regionu przez osoby urodzone na Podbeskidziu lub mieszkające tu z wyboru. W 2B STYLE przeczytacie co na różne tematy mówią specjaliści oraz zwykli ludzie, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i odczuciami. Znajdziecie tu wiele artykułów na tematy lekkie i przyjemnie, ale także te, trudniejsze, z którymi boryka się na co dzień każdy z nas.

http://2bstyle.pl/ - 17 Gru 2013