KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Wydarzenia kulturalne (656)

31 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich****

Witryna Festiwalu zorganizowanego w dniach 21-29 sierpnia 1999 roku w Zakopanem. Na stronie informacja o zespołach, festiwalu i wszystkim, co jest z nim związane.

http://www.zakopane.pl/festiwal/31/ - 17 Wrz 2001

ABC GRANIA - STRONA ZESPOŁU MOLLSTREET****

Witryna zespołu MOLLSTREET. Nowości, muzyka mp3, galeria zdjęć, Oferta komercyjna - obsługa uroczystości weselnych, zabaw, dancingów, bankietów, i innych imprez rozrywkowych.

http://www.mollstreet.prv.pl/ - 30 Cze 2004

ACTIVMEDIA Agencja Artystyczna****

ACTIVMEDIA jest agencją wyprzedzającą koncepcyjnie tradycyjną formę reklamową, proponując swoim klientom najnowsze rozwiązania multimedialne i graficzne. Na stronie znajdziesz takie działy jak: prezentacje multimedialne, business card, fotografie, wygaszacze ekranu, strony www, banery, muzyka i koncerty, realizacje filmowe, projekty graficzne.

http://www.activmedia.pl/ - 10 Cze 2002

Agencja Artystyczna WojArt - spektakle w Poznaniu.****

WWW.WOJART.PL jest stroną internetową Agencji Artystycznej WojArt. Celem tej strony jest promowanie organizowanych przez Agencję wydarzeń kulturalnych w Poznaniu. Co sezon pojawią się nowości, jak i znane już tytuły przedstawień. Użytkownicy mogą zakupić bilety przez system internetowy - nie wychodząc z domu.

http://www.wojart.pl/ - 23 Maj 2013

Agencja koncertowa GONDEK****

Agencja Koncertowa GONDEK - organizacja koncertów, imprez, sceny, podesty, wybiegi, zadaszenia.

http://www.agencjakoncertowa.com.pl/ - 24 Sie 2005

Agencja mody, organizacja pokazów, marketing mody, showroom - Aliganza****

Aliganza Fashion Agency w sposób kompleksowy zajmuje się obsługą rynku mody. Prowadzimy największy showroom w Polsce, zajmujemy się organizacją pokazów. Łączymy marketing mody z klasycznym PR.

http://www.aliganza.pl/ - 31 Lip 2013

Agencja ślubna - SafeHaven - Organizacja śłubu, Organizacja wesela****

Agencja Ślubna Safe Haven to idealne miejsce dla osób poszukujących pomocy w przygotowaniach do ich Najszczęśliwszego i Najważniejszego dnia w życiu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej ślubnych przygotowań. Na naszej stronie przedstawiamy wiele inspiracji oraz informacji o nas i naszych dotychczasowych sukcesach organizacyjnych. Dołącz do nas i zaplanuj swoje wesele razem z nami. Safe Haven - Organizacja ślubu / Wedding Planner - Patrizia Biedrzycki +48 663772662, Anna Janusz-Konieczna +48 506935930, E-mail: agency.safehaven@gmail.com

http://safehaven.com.pl/ - 13 Lis 2018

Akryle i akwarele Anny - prezentacja / sprzedaż****

Prezentacja i sprzedaż malarstwa akrylowego i akwarelowego absolwentki ASP w Warszawie z motywami kobiet, aniołów, martwe natury, malarstwo ilustracyjne. Anna Wojciechowska-Paprocka tworzy w technikach akrylu i akwareli. Typ malarstwa współczesnego. Obrazy cieszą się dużą popularnością wśród szerokiego grona koneserów, kolekcjonerów i miłośników sztuki. Jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Niemczech, Belgii, USA, Francji, Chinach. Uczestniczyła w wielu wystawach w kraju i za granicą.

http://annaart.waw.pl/ - 27 Mar 2013

AleBilet - Serwis wymiany biletów online****

W AleBilet można sprzedać i kupić bilety na wydarzenia kulturalne takie jak koncerty, festiwale, spektakle teatralne, musicale. Serwis gwarantuje bezpieczeństwo zarówno sprzedającym jak i kupującym.

http://www.alebilet.pl/ - 3 Mar 2011

"Alegre" - Ameryka Łacińska****

Strona opisuje klimat Ameryki Łacińskiej. Znajdziemy tu linki do różnych stron, informacje o kulturze i tańcu. Są tu także pokazane imprezy latynoskie w Polsce.

http://www.alegre.z.pl/ - 12 Lis 2001