KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Wydarzenia kulturalne (657)

Andrzej Marzec Concerts****

Każdy szanujący się fan muzyki zna Andrzeja Marca. Dzięki niemu zawitało do Polski dziesiątki gwiazd największego formatu. Witryna firmy, której szefuje zawiera podstawowe informacje o niej, sekcję poświęconą muzyce dance (m.in. artyści, koncerty, linki), opisy kilku koncertów, listę artystów, których przedstawicielem jest AMC.

http://www.amc.pl/ - 25 Lut 2000

Animacja dla dzieci, organizacja imprez, baliki, imprezy szkolne, urodziny****

Klub Uśmiechu Animek prowadzi profesjonalny Animator. Posiada bogate doświadczenie w organizowaniu balików i festynów przedszkolnych oraz firmowych. Wesoła dusza, kocha organizować dzieciom dobrą zabawę i przy tym zaraża innych dobrym humorem. Osoba bardzo kreatywna, potrafiąca wcielić się w postać jaką dusza zapragnie. Zawsze powtarza, że każdy dorosły ma w sobie coś z dziecka!

http://www.klubanimek.com.pl/ - 29 Sty 2014

Animacja kultury****

Na łamach witryny: wprowadzenie do zagadnienia, definicja pojęcia "animacja kultury", edukacja regionalna - dziedzictwo kulturowe, wychowanie przez sztukę.

http://animacja.kultury.linia.pl/ - 7 Wrz 2001

Anioły 2004****

Oficjalna strona festiwalu kulturalnego Anioły 2004 - opis i historia festiwalu.

http://www.anioly2004.prv.pl/ - 8 Cze 2004

Aporesa models****

Modelki, casting, modele, aporesa models

http://www.aporesamodels.pl/ - 10 Lis 2011

Archizoom.pl - architektura w Polsce i na świecie****

Źródło informacji o najistotniejszych wydarzeniach dotyczących polskiej i światowej architektury. Portal oferuje swoim Czytelnikom starannie wyselekcjonowane materiały, szerokie spojrzenie na przedstawiane zagadnienia, zróżnicowane punkty widzenia oraz atrakcyjną formę prezentacji.

http://www.archizoom.pl/ - 15 Lut 2011

Art-Papier Czerpalnia Papieru Flawiusz Pietrzyk****

Art-Papier - Czerpalnia Papieru Flawiusz Pietrzyk - zajmuje się wytwarzaniem papieru czerpanego według XIX wiecznej metody. Czerpiemy ręcznie papiery doskonale nadające się do wykonania dyplomów, zaproszeń, certyfikatów oraz dokumentów (znaki wodne, filigrany). Dodatkowo proponujemy nadruk na papierach a także wykonanie lakowych pieczęci. Polecamy także wspaniałą papeterię z papieru czerpanego. Atutem jest propozycja przeprowadzenia autorskich warsztatów edukacyjnych : czerpania papieru, drukarskich i edukacyjnych w każdym miejscu w Polsce i Europie!

http://www.vatman.pl/ - 13 Mar 2006

Astrea ochrona osób i mienia. Ochrona imprez masowych Skierniewice , ochrona klubów i dyskotek.****

Proponujemy sprawdzone i skuteczne metody pracy z zakresu ochrony osób i mienia. Poprzez wieloletnie doświadczenie jak i zatrudnienie wykwalifikowanego personelu posiadającego bardzo duże doświadczenie zawodowe świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Specjalizacją firmy jest ochrona imprez masowych, ochrona dyskotek i ochrona klubów muzycznych.

http://www.astrea-ochrona.pl/ - 19 Lip 2018

Austria. Europa z charakterem****

Oficjalne strony Austriackiego Ośrodka Informacji Turystycznej. Wszystkie informacje o wakacjach w Austrii. Austria. Informacje o Austrii gwarantujące doskonałe urlop.

http://www.austriainfo.pl/ - 26 Lut 2004

Bicycles collection - wszystko o bicyklach****

CZY WIESZ JAK WSIĄŚĆ NA PÓŁTORAMETROWY BICYKL? To warto zobaczyć! Uczestnictwo w festynach, paradach i castingu.

http://www.bicykle.website.pl/ - 10 Lis 2003