KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Wydarzenia kulturalne (656)

City Security Services - ochrona fizyczna****

Agencja ochrony | Specjalizacja: ochrona imprez masowych, ochrona fizyczna osób i mienia, zabezpieczenie medyczne, ochrona vip, monitoring wizyjny, kontrola dostępu, organizacja imprez masowych, konwojowanie.

http://citysecurityservices.pl/ - 14 Sty 2016

Colosseum****

Oficjalna strona wodzisławskiego klubu Colosseum (ex. Albatros). Na stronie aktualności, rozkład jazdy, kontakt, rezydenci, galeria.

http://www.clubcolosseum.pl/ - 16 Kwi 2004

Dekoracje ślubne, sal i kościoła****

Potrzebujesz ozdoby, które będą pięknie wyglądały na twoim ślubie? dekoracje sal i kościoła? Zapraszamy na naszą stronę i zapoznanie się z ofertą dekoracyjną. Kontakt, cennik i wszystko co potrzebne znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://impresja-dekoracje.pl/ - 25 Lut 2017

Die Toten Hosen****

Strona poświęcona legendarnej punk-rock`owej kapeli z Niemiec. Aktualności, wywiady, taby, teksty, dyskografia, historia, tłumaczenia itd.

http://www.dietotenhosen.terramail.pl/index.html - 22 Sie 2002

Diecezjalne Centrum Informacji - Kraków****

Wydarzenia z życia Kościoła Krakowskiego, kultury chrzescijańskiej, katalog instytucji Archidiecezji Krakowskiej oraz wiele pożytecznych informacji...

http://www.dci.diecezja.krakow.pl/ - 13 Mar 2000

DJ Jano - dj na wesele****

Jeżeli zależy wam na udanym weselu to należy zadbać o dobrą oprawę muzyczną oraz pomysłowego wodzireja. DJ Jano od lat specjalizuje się w prowadzeniu wesel dostarczając również usługi kompleksowego nagłośnienia oraz oświetlenia. Większość stawia na dobrego dj ponieważ w przypadku zespołów muzycznych mamy mocno podzielone zdania. Aby przekonać się, że DJ Jano to jedyny słuszny wybór, odwiedź jego oficjalną stronę www.

http://www.djjano.pl/ - 29 Paź 2015

Dmuchańce wynajem i sprzedaż****

Oferujemy wysokiej jakości dmuchańce posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy dmuchańce takie jak zamki dmuchane zjeżdżalnie dmuchane, suche baseny, euro bungee i wiele innych świetnych atrakcji na dzieci i dorosłych.

http://www.std-dmuchance.org/ - 10 Maj 2017

Dom Strachów Katowice****

Dom strachów Asylum to propozycja nietuzinkowej rozrywki w Katowicach. Dostarcza niezapomnianych emocji i przeżyć i na nowo definiuje pojęcia strachu i grozy.

http://www.domstrachow.pl/ - 24 Mar 2015

DWOREK OPOLE****

Dworek Artystyczny to pub i resturacja. Znajdujemy się w zabytkowym budynku w centrum Opola. Na piętrze znajduje się salka dla gości, która jest również miejscem koncertowym.W pubie wydzielona jest salka dla osób palących.

http://dworek-opole.pl/ - 2 Kwi 2013

Dzielnicowe Centrum Promocji Kultury****

Strona DCPK warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Zawiera informacje na temat prowadzonej działalności, program imprez oraz organizowanych kursach musicalowych.

http://www.dcpk.art.pl/ - 19 Lis 2001