KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 827)

Sklep Encyklopedia*****

Serwis oferuje w internetowej księgarni encyklopedie oraz książki historyczne. Znajdziesz tu m.in. "Popularną encyklopedię powszechną", "Wielką historią Polski" oraz "Wielką historię świata".

http://sklep.encyklopedia.interia.pl/ - 10 Lut 2005

Europejska Fundacja Społeczna "Godne Życie"*****

Zasadniczym celem fundacji jest tworzenie bazy materialnej dla ewangelizacji prowadzonej przez Kościół Rzymsko-Greko-Katolicki. Oprócz tego organizacja zajmuje się pomocą humanitarną. Aktywnie działa także na niwie kulturalnej organizując aukcje, koncerty, centrum nauki tańca i nauki gry flamenco. Na stronie znajduje się oferta wydawnictwa "Kerygma", sporo linków do stron religijnych.

http://www.fundacja.org.pl/ - 3 Paź 2000

Hi-Fi i Muzyka - miesięcznik audiofila i melomana.*****

Forum dyskusyjne, artykuły, testy i rankingi sprzętu audio. Hi-Fi i Muzyka jest vortalem skupiającym czytelników miesięcznika o tej samej nazwie oraz internautów zainteresowanych tematyką hi-fi, kina domowego i muzyki.

http://www.hfm.pl/ - 11 Kwi 2006

Humanistyka i literatura*****

Strona dla tych, którzy interesyją siś literaturą piękną, ale nie tylko. Można tu zakupić wiele ciekawych i pięknuch książek.

http://www.terytoria.com.pl/ - 2 Lis 2001

Józef Tischner*****

Życiorys i twórczość Józefa Tischnera. Myśli wyszukane, książki, wypowiedzi o Tischnerze.

http://www.tischner.pl/ - 4 Lip 2001

Magazyn Sztuki/art magazine/On Line*****

Magazyn Sztuki/art magazine/ On Line jest elektronicznym pismem poświęconym sztuce najnowszej publikowanym w polskiej i angielskiej wersji językowej. Zawiera informacje o najnowszych wystawach, recenzje, teksty krytyczne, dział linków, wystawę on line oraz archiwum.

http://magazynsztuki.home.pl/ - 21 Sty 2000

Oficjalna polska strona Normana Daviesa*****

Stworzona pod patronatem Wydawnictwa Znak witryna prezentuje sylwetkę wybitnego historyka i pisarza. Znajdziesz tu wybór tekstów autora, recenzje jego książek, zdjęcia, życiorys oraz bibliografię.

http://www.davies.pl/ - 20 Lut 2002

Piotruś Pan i Wendy. Piotruś Pan w czerwieni. Książki dla dzieci.*****

Strona książek dla dzieci z serii Piotruś Pan: Piotruś Pan i Wendy oraz Piotruś Pan w czerwieni. Książki wydało wydawnictwo Znak. Na stronie znajduje się konkurs, fragment książki i bonusy.

http://www.piotruspan.pl/ - 7 Sie 2006

Podręczniki szkolne*****

Weltbild - Posiadamy szeroką ofertę tanich podręczników szkolnych do szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum. Oszczędzaj czas i pieniądze: u nas pakiety podręczników szkolnych kupisz nawet do 30 zł taniej, a dzięki powyższej wyszukiwarce znajdziesz potrzebne podręczniki w kilka sekund. Oprócz podręczników szkolnych oferujemy bogatą ofertę pomocy i gier edukacyjnych, akcesoriów szkolnych, lektur i opracowań.

http://www.weltbild.pl/podreczniki-szkolne/ - 27 Lip 2012

Polska Strona magicznych Ludzi*****

Wszystko o Harrym Potterze, mnóstwo informacji o książkach, powstałym na ich podstawie filmie, bohaterach i autorce, do pobrania z witryny wiele gadżetów, gier (również gra on-line) związanych z Harry Potterem oraz cały czwarty tom powieści.

http://azotharry.w.interia.pl/Index.html - 10 Gru 2003

Informacje dodatkowe