KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa (1 954)

Tomasz Maciejewski Fotografia****

Fotografia Plenerowa, reportażowa, imprezy, moda

http://www.kitfoto.pl/ - 25 Mar 2018

Wentylacja mechaniczna - Doradcaenergetyczny****

Doradca Energetyczny jest to magazyn który zajmuje się pisaniem artykułów na temat energii. Można w nim znaleźć artykuły na takie tematy jak budownictwo energooszczędne, odnawialne źródła, ogrzewnictwo, wentylacja i wiele innych przydatnych artykułów na temat energii.

http://www.doradcaenergetyczny.pl/ - 1 Sie 2008

Werbe - oklejanie witryn i okien Poznań oraz mobilne przyczepy reklamowe Poznań****

Agencja Interaktywna Werbe przy pomocy kadry doświadczonych grafików, programistów oraz specjalistów w zakresie PR, tworzy najbardziej nowatorskie rozwiązania w dziedzinie marketingu internetowego w Poznaniu. Jakość naszych działań rodzi się z tego, że słuchamy naszych Klientów, doradzamy oraz zawsze staramy się budować maksymalną wartość. Oferujemy Państwu profesjonalne oklejanie billboardów, witryn sklepowych, restauracyjnych, zarówno w galeriach handlowych jak i pomieszczeniach biurowych na terenie Poznania i wielkopolski. W naszej ofercie znajdą Państwo również mobilne przyczepy reklamowe Poznań. Realizujemy skuteczne kampanie na mobilnych przyczepach reklamowych. Nasza firma działa lokalnie w Poznaniu i Wielkopolsce, a także na terenie całego kraju. Zachęcamy do spotkań na żywo, kontaktu telefonicznego oraz e-mail, w celu ustalenia warunków przyszłej współpracy.

http://www.werbe.pl/ - 17 Kwi 2016

Witamy w OPZZ****

Strona oficjalna Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Geneza organizacji, struktury, działania, program, kalendarium oraz odnośniki do prasy związkowej- to wszystko można znaleźć w witrynie OPPZ.

http://www.opzz.org.pl/ - 14 Lut 2000

Wolsztyn Nowiny Lokalne****

Fakty, społeczeństwo, gospodarka. Tutaj przeczytasz wiadomości z Wolsztyna i okolic.

http://wolsztyn.nowinylokalne.pl/ - 26 Sty 2017

Aktywa i Pasywa***

Na stronie znajdują się felietony Waldemara Grzędziaka.

http://aktywaipasywa.w.interia.pl/ - 6 Maj 2002

Archivolta***

Strona zawierająca informacje dotyczące ogólnopolskiego kwartalnika Archivolta. Kwartalnika o charakterze naukowym, przeglądowym, technicznym i popularyzatorskim.

http://www.archivolta.com.pl/ - 27 Lip 2000

Australia nieodkryta - czyli Polacy na antypodach***

Na stronie kilka ciekawych porad dla osób chcących wyjechać do Australii. Jak założyć konto, kiedy przewalutować pieniądze itd. Wszystko podzielone na 3 sekcje

http://www.youraussie.info/ - 8 Gru 2009

Bankofon.pl - dziennik finansowy***

Bankofon.pl to dziennik finansowy, który pokazuje ciekawostki w świecie finansów. Doradza jak inwestować nawet drobne sumy i wskazuje trendy na rynku. Przyglądamy się ofertom banków, instytucji finansowych oraz stawiamy na praktyczne porady i wskazówki.

http://www.bankofon.pl/ - 15 Lut 2010

Bridge-polska***

Prezentacja wydawnictwa Bridge-Polska prezentująca miesięcznik w języku angielskim dla polskiego czytelnika. Skierowane w szczególności do uczniów oraz nauczycieli szkół średnich, liceów, gimnazjów. Zawiera artykuły o aktualnych zagadnieniach dotyczących Polski z dziedziny polityki, sportu, turystyki itp.

http://bridge-polska.pl/ - 14 Mar 2006