KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa (1 943)

Witamy w OPZZ****

Strona oficjalna Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Geneza organizacji, struktury, działania, program, kalendarium oraz odnośniki do prasy związkowej- to wszystko można znaleźć w witrynie OPPZ.

http://www.opzz.org.pl/ - 14 Lut 2000

Wolsztyn Nowiny Lokalne****

Fakty, społeczeństwo, gospodarka. Tutaj przeczytasz wiadomości z Wolsztyna i okolic.

http://wolsztyn.nowinylokalne.pl/ - 26 Sty 2017

Aktywa i Pasywa***

Na stronie znajdują się felietony Waldemara Grzędziaka.

http://aktywaipasywa.w.interia.pl/ - 6 Maj 2002

Archivolta***

Strona zawierająca informacje dotyczące ogólnopolskiego kwartalnika Archivolta. Kwartalnika o charakterze naukowym, przeglądowym, technicznym i popularyzatorskim.

http://www.archivolta.com.pl/ - 27 Lip 2000

Australia nieodkryta - czyli Polacy na antypodach***

Na stronie kilka ciekawych porad dla osób chcących wyjechać do Australii. Jak założyć konto, kiedy przewalutować pieniądze itd. Wszystko podzielone na 3 sekcje

http://www.youraussie.info/ - 8 Gru 2009

Bankofon.pl - dziennik finansowy***

Bankofon.pl to dziennik finansowy, który pokazuje ciekawostki w świecie finansów. Doradza jak inwestować nawet drobne sumy i wskazuje trendy na rynku. Przyglądamy się ofertom banków, instytucji finansowych oraz stawiamy na praktyczne porady i wskazówki.

http://www.bankofon.pl/ - 15 Lut 2010

Bridge-polska***

Prezentacja wydawnictwa Bridge-Polska prezentująca miesięcznik w języku angielskim dla polskiego czytelnika. Skierowane w szczególności do uczniów oraz nauczycieli szkół średnich, liceów, gimnazjów. Zawiera artykuły o aktualnych zagadnieniach dotyczących Polski z dziedziny polityki, sportu, turystyki itp.

http://bridge-polska.pl/ - 14 Mar 2006

Budowlany Informator Techniczny***

Witryna informatora zawiera dane o tytule, prezentuje zawartość edytorską, bazę produktów, obszar występowania oraz kalendarz wydawniczy i dane marketingowe.

http://www.bit-info.pl/ - 10 Mar 2000

chorkowka.net - Portal mieszkańców gminy Chorkówka***

Portal mieszkańców gminy Chorkówka. Aktualności, informacje, zdjęcia, filmy, informator, ogłoszenia, forum, sport, historia, kultura, oświata, organizacje. Gmina Chorkówka

http://www.chorkowka.net/ - 7 Kwi 2011

Computer Arts | Adobe Photoshop Flash Illustrator***

Pismo dla grafików i designerów zawierające tutoriale, nowości, wywiady, recenzje, profile artystów, konkursy. Skierowane jest głównie do użytkowników programów Adobe Photoshop, Illustrator, Flash, InDesign, Dreamweaver, Corel Painter, CorelDRAW.

http://www.computerarts.com.pl/ - 5 Sie 2010