KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa (1 961)

National Geographic Polska*****

National Geographic Polska. Opis magazynu. Ciekawe zdjęcia i wiele wiele innych ciekawych rzeczy. Ponadto możliwość zamówienia prenumeraty on-line.

http://www.natgeo.pl/ - 30 Sie 2001

Przegląd Reader's Digest*****

Przegląd Reader's Digest jest częścią międzynarodowego koncernu Reader's Digest Association - światowego lidera w działalności wydawniczej i marketingowej. Koncern istnieje od ponad 70 lat tworząc i dostarczając bezpośrednio do klienta w 48 krajach na całym świecie produkty, które informują, bawią, wzbogacają i inspirują.

http://digest.is.com.pl/ - 4 Lut 2000

Rzeczpospolita*****

Wirtualna strona Rzeczpospolitej, można tu znaleźć najważniejsze aktualizowane na bieżąco wiadomości, serwisy, wydarzenia, ogłoszenia i wiele innych ciekawostek m.in. wzór skargi do Trybunału w Strasburgu.

http://www.rp.pl/ - 6 Lip 2000

stowarzyszenie kulturalne paryż*****

Arytmia - nowy magazyn internetowy poświęcony niekomercyjnej sztuce. wewntąrz proza, poezja, felietony, reportaże, wywiady z artystami, muzyka (mp3), grafika, obrazy, fotografie i inne prezentacje wizualne.

http://arytmia.art.pl/ - 21 Sty 2000

Studio grafiki Bajda*****

Profesjonalne projektowanie reklamy internetowej poligrafii fotografiki.

http://e-bajda.pl/ - 23 Lis 2010

Afganistan24.org****

Afganistan24.org prowadzi wyspecjalizowaną działalność informacyjną skoncentrowaną na wydarzeniach w Islamskiej Republice Afganistanu. Podstawą naszego działania jest znajomość języków Afganistanu i otaczającego go regionu: paszto, dari, urdu, perskiego i tadżyckiego. Celem jest wyjście poza ramy doniesień zachodnich agencji informacyjnych, które poprzez narzucane z góry ograniczenia, często spłaszczają wizerunek współczesnego Afganistanu. Właśnie z tego powodu koncentrujemy się na poszukiwaniach informacji ważnych, których nie podają polskie i zachodnie media.

http://afganistan24.org/ - 2 Sie 2011

Agencja Fotografii Podróżniczej "Eskapada"****

Bank zdjęć Polski i świata. Krajobrazy, folklor i przyroda - praktyczna wyszukiwarka fotografii, szczegółowe opisy zdjęć. Zaparaszamy do wspólpracy wydawnictwa prasowe i popularno-naukowe.

http://www.eskapada.org/ - 23 Maj 2007

Agencja Prasowa Telepress24****

Agencja Prasowa Telepress - materiały prasowe, wkładki telewizyjne dla gazet, serwisy TV, dodatki, zdjęcia, serwisy rozrywkowe. Oferta dla gazet lokalnych, regionalnych, polonijnych.

http://www.telepress24.com/ - 31 Mar 2005

Akademia Sukcesu****

Jak odnieść sukces - poradnik dla biznesmenów i nie tylko, miesięcznik "Sekrety Powodzenia", humor, rozrywka, ksiegarnia.

http://akademiasukcesu.com/ - 30 Lip 2001

Aktualności PR - SerwisPrasowy.pl****

Wirtualne biuro prasowe, niezbędnik dla każdego dziennikarza: kontakty z rzecznikami prasowymi, wirtualne konferencje prasowe, przegląd prasy.

http://www.serwisprasowy.pl/ - 21 Lut 2003

Informacje dodatkowe