KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa (1 954)

Level77.eu T-Shirty Dla Graczy****

Level77 to oficjalny dystrybutor oryginalnych produktów firmy J!NX w Polsce, Czechach oraz Słowacji. www.level77.eu W naszej ofercie znajdziesz licencjonowane produkty m.in. World of Warcraft, EVE, StarCraft 2, DiabloIII, AION oraz wiele innych.

http://level77.eu/ - 24 Kwi 2012

Liga hiszpańska****

Wszystko o hiszpańskiej piłce nożnej: primeradivision, segundadivision, puchar króla, liga mistrzów. Najnowsze informacje o zawodnikach, drużynach i meczach.

http://www.ligahiszpanska.pl/ - 9 Kwi 2004

MACHMAKER****

Internetowe wydanie ogólnopolskiego miesięcznika towarzysko - matrymonialnego.

http://www.matchmaker.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Magazyn Nurkowy NitroX - głębia słów, morze informacji****

Magazyn Nurkowy NitroX to nowy, profesjonalny periodyk, poświęcony szeroko pojętej problematyce nurkowania. Nasz magazyn w całości powstaje w Polsce, ale jego tematyka rozciąga się na cały świat.

http://www.nitrox.com.pl/ - 22 Lip 2004

Mamo to ja.****

Internetowe wydanie magazynu dla rodziców. Jest tutaj zawartość ostatniego numeru a także cennik reklam.

http://www.mamo-to-ja.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Marketing przy Kawie****

Marketing przy Kawie to cotygodniowy e-biuletyn prezentujący w bardzo lekki i często zabawny sposób zarówno polskie jak i zagraniczne wiadomości i opinie marketingowe, stymulujący do kreatywnego marketingowego myślenia oraz zapewniający chwilę relaksu w czasie nawału codziennych obowiązków.

http://www.marketing-news.pl/ - 24 Wrz 2003

Marketing w praktyce****

Serwis przedstawiający marketing w sposób całkowicie unikalny, bo praktycznie wspierający mały i średni e-biznes. Biznes, Marketing, e-commerce, socjotechniki to główne tematy.

http://www.emailer.pl/ - 5 Paź 2004

Masterpiece Pencil Skirt - spódnica ołówkowa****

Masterpiece Pencil Skirt to blog modowy, w którym tematem przewodnim jest spódnica ołówkowa i w jej kontekście zaprezentowane są na blogu: propozycje stylizacyjne, outfity, inspieracje modowe, sylwetki projektantów mody i relacje z imprez typu fashion week.

http://mppskirt.pl/ - 11 Paź 2017

Mediapress****

Strona prezentuje system obsługi reklam i ogłoszeń prasowych. System MEDIAPress wspomaga pracę działów sprzedaży, handlowych i marketingowych, redakcji, składu i działu księgowości, w zakresie pełnej wymiany danych.

http://www.mediapress.pl/ - 5 Cze 2002

Merite World Press****

Witryna agencji reklamy prasowej specjalizującej się w planowaniu prasowych kampanii reklamowych i zakupie powierzchni reklamowej w prasie polskiej i zagranicznej. Współpracuje z wydawcami prasy ogólno-informacyjnej, wydawcami magazynów i prasy specjalistycznej. Na stronie oferta i opis działalności.

http://www.merite.com.pl/ - 27 Lis 2001