KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa (1 954)

Nextranet, to największa w Polsce Sieć Sklepów Cyfrowych.****

Nextranet, to największa w Polsce Sieć Sklepów Cyfrowych, szeroka gama produktów różnych branż: * wydania darmowe * dzienniki * biznesowe, branżowe * budownictwo * erotyczne * hobby * kobiece * komputerowe * młodzieżowe * motoryzacyjne * popkultura, lifestyle * psychologiczne * społeczno-informacyjne * matematyczne * polonistyczne * wszystkie czasopisma

http://abmd73.nextshop.pl/ - 3 Wrz 2008

Pablik.pl - Dziennik Internetowy - Tym Żyje Internet****

Pablik.pl to dziennik opisujący to co dzieje się w Internecie i nie tylko. Pokazuje wynalazki, koncepcje, pomysły, różne ciekawe idee, czasem z humorem i dystansem. Monitoruje i komentuje rzeczy popularne oraz przygląda się trendom. Dostarcza też przydatnych porad i wskazuje praktyczne rozwiązania oraz sztuczki.

http://www.pablik.pl/ - 24 Kwi 2008

PAD Portal - serwis miłośników konsoli****

Pad Portal to serwis poświęcony miłośnikom konsolowej rozrywki. Znajdziecie u nas newsy, recenzje, wywiady, felietony, konkursy i wiele więcej. Nie zabraknie również relacji z największych growych eventów.

http://www.padportal.pl/ - 20 Wrz 2013

Personel i Zarządzanie****

Miesięcznik stawiający sobie za cel dostarczanie informacji i porad ułatwiających kierowanie pracownikami, prowadzenie działów personalnych, tworzenie strategii kadrowej. Na stronie spis treści numeru bieżącego i archiwalnych; pełne teksty wybranych artykułów.

http://www.personel.infor.pl/ - 3 Sty 2002

Pierwszy serwis prawniczy dla ludzi kreatywnych****

Lookreatywni.pl to platforma zrzeszająca społeczność ludzi kreatywnych, ludzi kultury i sztuki, ludzi związanych z szeroko pojętym prawem własności intelektualnej, prawem mediów oraz prawem reklamy. Miejsce spotkań i wymiany myśli ludzi kreatywnych. Lookreatywni.pl oferują również usługi prawnicze z zakresu prawa własności intelektualnej.

http://lookreatywni.pl/ - 20 Lut 2015

Polski Klub Ekologiczny****

Strona Polskiego Klubu Ekologicznego Okręgu Południowo-Wschodniego.

http://www.wist.com.pl/pke/ - 25 Kwi 2000

Portal o przeprowadzkach****

Jeśli w najbliższym czasie planujesz realizację przeprowadzki i nie wiesz jak zabrać się za jej przygotowanie z pewnością powinieneś odwiedzić stronę planujacprzeprowadzke. Znajdziesz na niej mnóstwo ciekawych informacji, które mogą się dla Ciebie okazać informacjami na wagę złota.

http://www.planujacprzeprowadzke.pl/ - 19 Wrz 2013

Poznaj Świat****

Serwis Internetowy Miesięcznika Poznaj Świat - W wersji tradycyjnej ukazuje się od 1948 roku.

http://poznajswiat.com.pl/ - 2 Lut 2004

Press : media, reklama, telewizja****

Press to portal zawierający informacje o mediach. Internet, marketing, reklama, prasa i telewizja wszystkie hasła, które łączy jedno słowo: media.

http://www.press.pl/ - 29 Gru 2009

Pro Publico Bono - magazyn z głową****

PRO PUBLICO BONO to dwujęzyczny miesięcznik o charakterze społeczno - kulturalnym. Wydawany jest w Polsce i kolportowany w USA. PRO PUBLICO BONO stara się realizować dwa cele. Po pierwsze, stara się być nośnikiem i propagatorem polskiej kultury, tradycji oraz historii. Po drugie, aktywnie promuje działalność jednostek oraz instytucji, którym leży na sercu wspólne dobro naszego kraju oraz propaguje pozytywny wizerunek narodu polskiego w świecie. Dlatego też współpracuje z Instytutem Adama Mickiewicza w Warszawie i stara się nawiązywać kontakty z innymi instytucjami rządowymi, które zajmują się promocją Polski.

http://www.propublicobono.com/ - 8 Lip 2003