KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > agencje prasowe (47)

Agencja Fotograficzna PAP*****

Witryna Agencji Fotograficznej Polskiej Agencji Prasowej. W serwisie znajduje się baza zdjęć o różnorodnej tematyce wykonanych na potrzeby PAP-u.

http://foto.pap.com.pl/ - 14 Lut 2000

Eurologistyka*****

Intencją zatem twórców i autorów pisma jest przekazywanie najnowszej wiedzy i aktualnych rozwiązań praktycznych, w szerokim eurologistycznym kontekście współpracy polskich firm z innymi krajami, a zwłaszcza z europejskimi.

http://www.eurologistyka.pl/ - 10 Sty 2001

PAP*****

Oficjalna strona Polskiej Agencji Prasowej, a na niej przede wszystkim aktualności i bogaty serwis informacyjny.

http://www.pap.pl/ - 18 Lis 2005

Polska Agencja Prasowa: Dziennik Internetowy*****

Dziennik Internetowy Polskiej Agencji Prasowej codziennie dostarcza porcji newsów z Polski i ze świata. Dostępne są informacje sportowe, polityczne, gospodarcze, kulturalne, naukowe...

http://dziennik.pap.com.pl/ - 14 Lut 2000

PressInfo.pl*****

Serwis internetowy zawierający informacje o przetargach w Polsce. Znajdziesz tu informacje o przetargach z ponad 200 tytułów prasowych (ogólnopolskich i lokalnych) i Biuletynu Zamówień Publicznych.

http://www.pressinfo.pl/ - 20 Lut 2002

Punkt Agencja Marketingowa. Warszawa*****

Usługi public relations, badania rynku, analizy, budowania straterii rozwoju. Planowanie i przeprowadzanie kampanii reklamowych, zakup mediów. Organizacja wystapień targowych, szkoleń i innych imprez. Organizator Akademii Handlowca i konkursu Brylantowa Firma. Dystrybutor Formetal i For my.

http://www.punkt.home.pl/ - 18 Sty 2006

Reuters Polska*****

Polska witryna "Reuetrs"- jednej z największych światowych agencji informacyjnych. W niezwykle bogatym serwisie znajdziecie aktualności, wydarzenia, kwotowania oraz galerię (całość także w języku angielskim).

http://www.reuters.com.pl/ - 21 Kwi 2005

Agencja Dziennikarska RAPORT****

Podstawową misją Agencji Dziennikarskiej RAPORT jest gromadzenie oraz dostarczanie praktycznej wiedzy i informacji ekonomiczno-finansowych. W miarę możliwości, agencja stara się zaspokajać potrzeby informacyjne polskich przedsiębiorstw, dostarczając im wiarygodnej i rzetelnej wiedzy ekonomicznej w formie obszernych raportów rynkowo-branżowych, analiz rynkowych, różnego typu baz danych oraz konkretnych informacji, mogących mieć istotne znaczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Gromadzona wiedza rynkowo-finansowa pochodzi z wielu, często niezwykle rozproszonych źródeł.

http://www.ad-raport.pl/ - 6 Sty 2004

Agencja Fotograficzna MPAimages****

Zdjęcia prasowe i kreatywne z Polski i ze Świata. Oferujemy zdjęcia o różnej tematyce, w szczególności sport, moda i wydarzenia, z których codziennie korzystają dziesiątki polskich gazet i czasopism.

http://mpaimages.com/ - 14 Paź 2013

Agencja Fotograficzna Pressphoto. Artmedia Marek Lapis****

Fotografia: reportażowa, reklamowa, katalogowe, eventy, porfolia, zdjęcia na strony www, wszelkie nietypowe zlecenia fotograficzne. Bank zdjęć, obsługa fotograficzna wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych dla prasy, wydawnictw i innych firm. Wiele lat doświadczeń na rynku fotograficznym, praca dla ogólnopolskich mediów w Polsce i za granicą

http://www.pressphoto.pl/ - 27 Mar 2007