KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > biuletyny (45)

Biuletyny informacyjne w INTERIA.PL*****

Biuletyny INTERIA.PL to najważniejsze informacje, które otrzymasz tylko dla siebie. Wszystkie biuletyny rozsyłane są bezpłatnie. Wystarczy tylko dopisać swój adres do listy subskrypcyjnej. Masz do dyspozycji: Biuletyn Fakty, Biuletyn Sport, Biuletyn Motoryzacja, Biuletyn Biznes, Obserwator, Biuletyn Kobieta, Biuletyn Zakupy, Biuletyn Wycieczki, Biuletyn Samoloty, Biuletyn Melo.

http://www.biuletyny.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Narodowy Bank Polski*****

Narodowy Bank Polski - strona banku centralnego Rzeczypospolitej Polskiej. Prezentowana jest tu historia, struktura organizacyjna oraz dane z dziedziny bankowości i finansów. Ponadto na stronach umieszczono wykaz banków w Polsce, publikacje oraz wiadomości o banknotach i monetach.

http://www.nbp.pl/ - 20 Kwi 2005

Ad Astra - Astronomia*****

Serwis prezentuje najświeższe wydarzenia ze świata astronomii (Leonidy, zaćmienie Słońca), posiada bazę programów komputerowych, galerię zdjęć, astronomiczny mini katalog WWW, informacje o kanale ircowym, dane o stronie WWW Organizacji Ciemnego Nieba "NOC" oraz wydanie online "Cyrqlarza", miesięcznego biuletynu Pracowni Komet i Meteorów.

http://mops.uci.agh.edu.pl/~skoczews/ - 14 Lis 2000

ArsPatent - informacje o patentach*****

Serwis zawiera informacje o będących w mocy, opublikowanych w Polsce: udzielonych patentach na wynalazki i prawach ochronnych na wzory użytkowe (od roku 1979), zgłoszeniach na wynalazki i wzory użytkowe, na które jeszcze nie udzielono ochrony (od roku 1979), zgłoszonych i zarejestrowanych w trybie procedury krajowej znakach towarowych oraz znakach towarowych zarejestrowanych w trybie Porozumienia Madryckiego o Międzynarodowej Rejestracji Znaków Towarowych.

http://www.arsinfo.pl/arspatent/ - 15 Lut 2000

Konsulat Generalny RP w Ostrawie*****

Wzorcowo opracowana strona polskiego konsulatu w Republice Czeskiej. Dostępna w trzech wersjach językowych - polskiej, czeskiej, angielskiej, a także w wersji WAP (dla telefonów komórkowych). Dostępne są aktualne informacje o funkcjonowaniu placówki, biuletyny w wersji elektronicznej (turystyczny, gospodarczy, polonijny).

http://www.filus.edu.pl/konsul/ - 3 Sty 2001

Portalbiznesowy.com.pl*****

Na Portalu Biznesowym piszemy przede wszystkim o biznesie - odbiorcami naszych artykułów są biznesmeni, drobni przedsiębiorcy, ale także takie osoby, które najzwyczajniej w świecie dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robieniem interesów, a więc siłą rzeczy bardzo zależy im na tym, aby uzyskać bardzo dużą wiedzę. Taką wiedzę, dzięki której otwieranie i rozkręcanie biznesu, inwestowanie na giełdzie czy chociażby kupowanie nieruchomości komercyjnych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a po prostu będzie generowało bardzo duże profity. PortalBiznesowy.com.pl to naprawdę świetne miejsce!

http://portalbiznesowy.com.pl/ - 19 Wrz 2016

A Rowery Swoją Drogą****

Strona federacji ekologicznej "Zielone Mazowsze". Organizacja popularyzuje jazdę na rowerze w mieście i poza nim. Jest także wybór aktów prawnych, biuletyn, raporty, podsumowania, sondaże

http://free.ngo.pl/rowery/ - 21 Sty 2000

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce****

ARFP jest stowarzyszeniem działającym w Polsce od 1998 roku. Jest biuletyn, historia, opis programów działania. Dostępna jest wersja angielska.

http://www.filantropia.org.pl/ - 14 Lut 2000

Ambasada RP w Waszyngtonie****

Warto tu zajrzeć przed wyjazdem do USA gdyż zamieszczono tu listę polskich placówek w tym kraju. Oprócz tego są informacje o szkole polskiej przy ambasadzie, porady dla inwestorów amerykańskich, internetowy tygodnik "Business News From Poland", biuletyn ambasady "News From Poland". Pomyślano o informacjach turystycznych dla Amerykanów i opracowaniu kilku aktów prawnych (konstytucja z 1997 roku, konstytucja 3 maja).

http://www.polishworld.com/polemb/ - 14 Lut 2000

Biuletyn Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku****

Miesięcznik wydawany przez Okręgową Izbę Lekarską (OIL) w Gdańsku. Prezentuje sprawozdania z posiedzeń Izby, stanowiska i podjęte uchwały. Zawiera informacje dotyczące aktualnych problemów medycznych, dane na temat kursów i szkoleń. Na łamach czasopisma publikowane są także polemiki oraz oferty pracy.

http://www.viamedica.pl/bioil/ - 1 Paź 2001