KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > firmy kolportażowe (18)

AK Media - plakatowanie i kolportaż ulotek****

Agencja reklamowa świadczy profesjonalne usługi marketingowe na terenie całego kraju. AK Media oferuje plakatowanie, mailing, a także sprawny kolportaż ulotek. Firma dostarcza także druki bezadresowe.

http://www.akmedia.pl/ - 25 Maj 2017

Campox - General Subscription Agency****

Firma zajmuje się promocją i sprzedażą prenumerat tygodnika Newsweek - The International Newsmagazine. Strony zawierają informacje o zasadach prenumeraty i promocjach.

http://www.campox.com.pl/ - 9 Mar 2000

EUROKIOSK****

Eurokiosk Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu to prężnie rozwijająca się sieć franchisingowa funkcjonująca na rynku poznańskim prawie 6 lat - oferta współpracy.

http://www.eurokiosk.com.pl/ - 6 Paź 2004

Hurtownie****

Witryna największego kolportera prasy w Polsce. Firma zajmuje się także sprzedażą wszystkiego, co tylko możecie znaleźć w swoim osiedlowym kiosku.

http://www.ruch.com.pl/ - 23 Lip 2001

Agencja Lotnicza ALTAIR***

Agencja Lotnicza ALTAIR prowadzi sprzedaż wysyłkową wydawnictw własnych i obcych poświęconych lotnictwu, wojskowości i militariom.

http://altair.altair.com.pl/ - 21 Sty 2000

Internews s.c.***

Firma zajmuje się kolportażem książek i tytułów prasowych polskich i zagranicznych. Oferta obejmuje 1800 pozycji.

http://www.internews.com.pl/ - 14 Lut 2000

Kioskonline.pl - czasopisma z całego świata w wersjach drukowanych i elektronicznych***

Kioskonline - wszystko o tym jak zamawiać i odszukać gazety z Polski oraz całego świata. Przeglądanie wersji elektronicznych czasopism. Wszystkie tytuły prasowe pogrupowane wg regionów lub tematycznie.

http://www.kioskonline.pl/ - 24 Wrz 2003

Kolportaż ulotek adresowy i bezadresowy - Abc-dc***

Firma oferuje kolportaż ulotek bezadresowy i adresowy na terenie całego kraju. W ramach usługi firma zajmuje się roznoszeniem ulotek i gazetek. Przedsiębiorstwo oferuje kolportaż ulotek m.in. w takich miastach jak Poznań, Kielce, Warszawa, Olsztyn, Wrocław oraz wiele innych.

http://www.abc-dc.com/ - 19 Lip 2011

Kolportaż ulotek, dystrybucja i rozdawanie ulotek, reklama mobilna, hostessy kolportaż uliczny***

Twoja reklama sama chodzi po całym mieście? Kolportaż ulotek robi swoje! Ulotka to nadal jedna z najskuteczniejszych form zareklamowania się. Kiedy Ty śpisz, pijesz kawę lub jesz obiad, Twoja reklama krąży po całym mieście oferując Twoje usługi i produkty. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym kolportażem ulotek. Działamy praktycznie w całej Polsce, dysponujemy zgranym teamem wyszkolonych osób, którzy znają się na ludziach, dzięki temu wykonują swoją pracę sumiennie i skutecznie. Sama dystrybucja materiałów reklamowych to jeden punkt sukcesu, pozostałe wymagają większego zaangażowania, które wkładamy w każde zlecenie.

http://www.alfamedia.com.pl/ - 21 Sie 2012

KOLPORTER S.A.***

Kolporter S.A. to młoda i nowoczesna spółka będąca największą prywatną firmą kolportażową w Polsce. Kolporter S.A. w ciągu 9 lat działalności na rynku zdołał zbudować ogólnopolską sieć sprzedaży prasy. Na stronie znajdują się informacje o firmie, dystrybowanych tytułach, sposobach współpracy i wiele więcej.

http://www.kolporter.com.pl/ - 29 Mar 2000