KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > pisma kulturalne (101)

Gazeta Antykwaryczna*****

Pismo skierowane jest do znawców rynku sztuki i antyków. Poza nowościami, ciekawostkami, informacjami o targach, można się zapoznać z wykazem (i opisem) skradzionych dzieł sztuki. Możliwe jest także przejrzenie numerów archiwalnych.

http://www.antiques.com.pl/ - 14 Lut 2000

Ha!art: Pismo o sztukach.*****

Pismo poświęcone wszystkim rodzajom sztuki. Znajdziesz tu recenzje filmów, literatury (poezji jak również prozy) oraz przedstawień teatralnych. Ponadto działy poświęcone muzyce, mediom, galeriom oraz obrazy kultury.

http://www.ha.art.pl/ - 4 Cze 2001

Księżnica Cieszyńska*****

Książnica Cieszyńska jest komunalną biblioteką o charakterze naukowym, obejmującą kilka zabytkowych kolekcji książkowych powstałych w okresie od XVIII do XX wieku.

http://www.ata.com.pl/kcc/ - 19 Lip 2000

Kursywa*****

KURSYWA - Magazyn Literacki. Poezja, proza, krytyka, inne...

http://free.art.pl/kursywa/ - 15 Lip 2001

Magazyn Esensja*****

Strona miesięcznika kulturalnego na łamach którego zamieszczono opowiadania, komiksy, miniatury literackie, poezje, recenzje filmów i książek, nowinki naukowe oraz wywiady z ciekawymi ludźmi.

http://www.esensja.pl/ - 19 Paź 2000

Magazyn Sztuki/art magazine/On Line*****

Magazyn Sztuki/art magazine/ On Line jest elektronicznym pismem poświęconym sztuce najnowszej publikowanym w polskiej i angielskiej wersji językowej. Zawiera informacje o najnowszych wystawach, recenzje, teksty krytyczne, dział linków, wystawę on line oraz archiwum.

http://magazynsztuki.home.pl/ - 21 Sty 2000

Newsweek Polska*****

Strona polskiego wydania czasopisma "Newsweek". Znajdziesz tu informacje z Polski i ze świata z dziedziny biznesu, nauki, kultury i polityki .

http://newsweek.redakcja.pl/ - 28 Wrz 2001

Ruch Teatralny*****

Na stronie znajdziecie serwis wiadomości teatralnych - informacje o miesięczniku gromadzącym recenzje spektakli, wywiady z ludźmi teatru, opinie i inne teksty o teatrze..

http://www.ruch-teatralny.home.pl/ - 19 Kwi 2001

stowarzyszenie kulturalne paryż*****

Arytmia - nowy magazyn internetowy poświęcony niekomercyjnej sztuce. wewntąrz proza, poezja, felietony, reportaże, wywiady z artystami, muzyka (mp3), grafika, obrazy, fotografie i inne prezentacje wizualne.

http://arytmia.art.pl/ - 21 Sty 2000

Zabudowa trawnika - magazyn literacki*****

Witryna nie dla ogrodników! Internetowy magazyn poświęcony awangardowej twórczości literackiej: twórczość radosna, art., eseje, motywy filozof., wiersze, żarty filozof....

http://www.zabudowa.republika.pl/ - 13 Lip 2001