KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > pisma specjalistyczne (332)

Advertising & You*****

Internetowa wersja magazynu poświęconego komunikacji marketingowej i społecznej. Na stronie katalog mediów, słownik pojęć marketingowych, informacje o studiach i kursach marketingowych.

http://ay.com.pl/ - 15 Mar 2001

Biblioteka AE w Krakowie*****

Strona Biblioteki Głównej Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

http://kangur.ae.krakow.pl/ - 18 Lip 2000

Biblioteka AE w Poznaniu*****

Strona Biblioteki Głównej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

http://www.ae.poznan.pl/bg/ - 18 Lip 2000

Bike Board*****

Miejsce odwiedzin godne polecenia. Są krótkie streszczenia artykułów z najnowszego numeru, wybór tekstów archiwalnych, kalendarium imprez sportowych, archiwum. Masa informacji o sprzęcie w sekcji "Testy", chatroom, linki

http://www.bikeboard.com/ - 20 Kwi 2005

DIGIT*****

Internetowe wydanie gazety dla komputerowych grafików. Wiadomości, testy, archiwum itp.

http://www.macworld.com.pl/ - 21 Kwi 2005

Eurologistyka*****

Intencją zatem twórców i autorów pisma jest przekazywanie najnowszej wiedzy i aktualnych rozwiązań praktycznych, w szerokim eurologistycznym kontekście współpracy polskich firm z innymi krajami, a zwłaszcza z europejskimi.

http://www.eurologistyka.pl/ - 10 Sty 2001

Gazeta Antykwaryczna*****

Pismo skierowane jest do znawców rynku sztuki i antyków. Poza nowościami, ciekawostkami, informacjami o targach, można się zapoznać z wykazem (i opisem) skradzionych dzieł sztuki. Możliwe jest także przejrzenie numerów archiwalnych.

http://www.antiques.com.pl/ - 14 Lut 2000

Inna Strona*****

Serwis gejowski: aktualności, artykuły, fachowe porady z zakresu religii, zdrowia, prawa i seksu. Raporty i reportaże z innych krajów, recenzje filmów i książek, program TV, różowa lista (znani geje, jaka jest naprawdę ich orientacja seksualna), ankiety i ich wyniki, baza lokali - wyszukiwanie wg regionu. Internetowa wersja magazynu dla gejów "Inna Strona".

http://www.gej.net/ - 28 Gru 2000

Magazyn 3D - Index*****

Na tej stronie znajdziecie Magazyn Grafiki Komputerowej i Projektowania CAD, bieżące numery oraz archiwum. Jest tu także galeria oraz linki do innych graficznych stron.

http://www.3d.pl/ - 21 Sty 2000

Magazyn Internetowy "Sponsoring"*****

W wirtualnej wersji magazynu znajdziecie informacje o sponsoringu w sporcie, kulturze, zagadnienia prawne związane ze sponsoringiem. Na stronie dostępne są także analizy skuteczności sponsoringu, lista dyskusyjna, przybliżenie teorii i praktyki sponsoringu.

http://www.dreamfactory.com.pl/ - 5 Kwi 2000