KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa kobieca (38)

ELLE w INTERIA.PL*****

Serwis ELLE w portalu INTERIA.PL. Najpoczytniejszy na świecie magazyn kobiecy w wydaniu internetowym. Piękne zdjęcia, nowinki mody, urody i stylu życia. Wywiady z gwiazdami, projekty największych kreatorów, miejsca, w których warto bywać.

http://www.elle.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Dziewczyna*****

Strona pisma dla nastolatek "Dziewczyna" Na stronie znajdziesz wiele porad, ciekawych linków. Zamieszczono tu prezentację zarówno numeru bieżącego, jak i numerów archiwalnych.

http://www.dziewczyna.pl/ - 31 Sty 2002

Heymodo *****

W serwisie internetowym Heymodo.pl piszemy na co dzień o modzie - czyli jeżeli jesteś taką kobietą, której zależy na tym, aby najzwyczajniej w świecie ubierać się modnie, bez najmniejszego cienia wątpliwości musisz zajrzeć na nasz portal. Piszemy poza tym sporo o kosmetykach, dodatkach, zegarkach, ale także modzie męskiej. W skrócie - jeżeli ktoś jest chociażby odrobinę zainteresowany modą, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien zwrócić uwagę na nasz serwis. Można śmiało powiedzieć, że o modzie wiemy wszystko.

http://heymodo.pl/ - 19 Wrz 2016

Katalog Stron Kobiecych - Beauty Guide*****

Katalog Stron Kobiecych oraz stron dotyczących urody, wiodącego na polskim rynku przewodnika urody - lidera w branży "Beauty". Katalog moderowany oraz dostępny wyłącznie dla stron spełniających odpowiednie kryteria. Między innymi dla kosmetyczek, salonów urody, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej.

http://katalogurody.pl/ - 2 Lis 2010

Uroda*****

Strona miesięcznika dla kobiet "Uroda". Na niej słowo od redaktor naczelnej i odnośniki do serwisu "Sekrety kobiet".

http://www.uroda.com.pl/ - 14 Lut 2000

Wszystko o zdrowiu i urodzie.*****

Miesięcznik - kompendium wiedzy z zakresu zdrowia i różnych dziedzin medycyny. Specjaliści przekazują wiedzę o diagnostyce chrób, ich leczeniu i profilaktyce zdrowotnej, zgodną z najnowszymi osiągnięciami nauki.

http://www.poradnikzdrowie.pl/ - 6 Sie 2007

Amazonia : Wirtualny Świat Kobiet****

Internetowy serwis dla kobiet - zdrowie i uroda, feminizm, kobieta w pracy i w rodzinie, mężczyźni, dzieci, kultura (książki, film i video) oraz samochody z kobiecej perspektywy.

http://www.woman.pl/ - 5 Wrz 2000

Burda Polska****

Strony www popularnego kobiecego magazynu. Na stronach zamieszczono informacje o wydawnictwie, archiwum, wydania specjalne, formularz na złożenie zamówienia oraz oczywiście magazyny: Burda, Sól i Pieprz, Mój Piękny Ogród, Anna.

http://www.burda.pl/ - 22 Mar 2000

Burda Polska****

Na stronie znajdziecie informacje o działalności wrocławskiego wydawnictwa a także o wydawanych czasopismach (dla kobiet, na temat mieszkań, hobby, kulinaria). Istnieje możliwość zamówienia przez internet.

http://www.burda.com.pl/ - 10 Kwi 2001

Claudia****

Radzi, pomaga, informuje. Magazyn Claudia w sieci. Rozrywka, chat, forum, zdjęcia, poradniki.

http://www.claudia.pl/ - 19 Gru 2001