KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa motoryzacyjna (48)

Auto Giełda*****

Strona gazety Auto Giełda. Znajdziecie tu informacje o ogłoszeniach płatnych i bezpłatnych, cennik reklam, katalog zdjęć, bazę ogłoszeniową, branżową bazę firm, ciekawostki-porady, informacje o producentach. Strona jest dostępna w językach angielskim, francuskim, niemieckim, czeskim i rosyjskim.

http://www.autogielda.com.pl/ - 4 Sie 2004

Auto motor i sport*****

Interaktywne wydanie miesięcznika "Auto motor i sport". Serwis swym wortalowym charakterem nawiązuje do znanych wzorów amerykańskich. Na jego łamach znajdziemy aktualne informacje i wiele ciekawostek ze świata motoryzacji i sportów samochodowych.

http://www.auto.mpp.pl/ - 20 Kwi 2005

Auto motor i sport*****

Internetowa strona miesięcznika, na której znajdziesz fragmenty artykułów z wydania papierowego, bardzo ładne zdjęcia samochodów oraz cennik nawych aut.

http://www.mpp.pl/ - 27 Lis 2001

Auto Świat*****

Auto ŚWIAT - PRZYJACIEL KIEROWCY. Elektroniczne wydanie pisma Auto Świat. Znajduje się tu dużo artykułów i informacji motoryzacyjnych.

http://autoswiat.redakcja.pl/ - 10 Lip 2001

Centrum Lakiernictwa*****

Internetowa strona miesięcznika dla profesjonalistów "Lakiernictwo Przemysłowe"

http://www.lakiernictwo.goldnet.pl/ - 28 Mar 2003

Centrum Warsztatowe*****

Internetowa strona ogólnopolskiego miesięcznika dla właścicieli warsztatów samochodowych "Nowoczesny Warsztat".

http://www.warsztat.pl/ - 12 Gru 2000

Tuning.Info.pl - 100% sok tuningowy*****

Serwis Tuningowy w Internecie - regularnie najświeższe wiadomości ze świata tuningu, porady, testy i wielka galeria zdjęć (ponad 10 tys.). Zespół redakcyjny zapewnia porady i artykuły z dziedziny tuningu samochodów.

http://www.tuning.info.pl/ - 4 Lip 2001

Auto-Info****

Witryna internetowego tygodnika motoryzacyjnego. Na stronach reklamy motoryzacyjne, ogłoszenia samochodów i inne

http://www.auto-info.com.pl/ - 4 Wrz 2001

Carramba! News****

Carramba! News to darmowy, Internetowy magazynem motoryzacyjny. Znajdziecie tu testy, opisy i prezentacje samochodów zarówno najnowszych jak i tych zabytkowych, ich zdjęcia, relacje z imprez sportowych ( rajdy, wyścigi, rally-cross), wiadomości o tuningu, nowości i nowinki ze świata motoryzacji, relacje z salonów samochodowych i wiele innych wiadomości z dziedziny motoryzacji.

http://cartoonnot.w.interia.pl/ - 10 Gru 2003

GT Tuning on-line****

Internetowe wydanie miesięcznika GT Tuning. Na łamach stron znajduje się skrótowe omówienie zawartości najnowszego numeru, dostępne są również pełne wersje wcześniejszych wydań.

http://www.gt-online.com.pl/ - 21 Sty 2000