KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa polonijna (35)

Dziennik - Polish Daily News On Line*****

Aktualne informacje z Polski można znaleźć w elektronicznej wersji polonijnego dziennika. Oprócz tego jest tu forum dyskusyjne, lista miejsc, w których poleca się Polakom w USA spędzanie czasu wolnego oraz wirtualna galeria zdjęć.Dostępne są numery archiwalne.

http://www.dziennik.com/ - 23 Mar 2000

IWP Bischoff. Biuro Ogloszen Miedzynarodowych. Prasa, Teletext.*****

Przedstawicielstwo Internationale Werbung Promotion Bischoff. IWP Biuro Ogloszen Miedzynarodowych. Ogloszenia w Prasie na terenie 25 Panstw Europy. IWP Bischoff Agencja Reklamowa. Reklama Prasowa terenie Polski i Niemiec. Projektowanie oraz kreacja serwisow WWW, Promocja Turystyki. Public Relations. Biuro Service.

http://www.iwp-warszawa.com/ - 16 Sie 2006

Katalog Mediów Polskich*****

Baza danych opracowana na podstawie danych Ośrodka Badań Prasoznawczych. Jest specjalna wyszukiwarka pozwalająca zlokalizować interesujące nas medium poprzez częstotliwość, zasięg, grupę docelową. Zgromadzono ponad pięć tysięcy opisów

http://www.media.onet.pl/ - 14 Lut 2000

Mediainfo - Przegląd prasy turystycznej*****

Mediainfo to wirtualna baza czasopism ukazujących się na polskim rynku wydawniczym, które tematycznie związane są z: turystyką, podróżami, hotelarstwem lub gastronomią.

http://media.polskainfo.pl/ - 20 Kwi 2005

5minut.net****

Polonijny kurier informacyjny publikujący wiadomości ze świata businessu, sportu i techniki. Znajdziesz tu również odnośniki do organizacji polonijnych i przydatne adresy.

http://www.5minut.net/ - 16 Paź 2002

GAZETA.jp.****

Strona internetowa Gazety Klubu Polskiego w Japonii. W Gazecie publikowane są unikalne materiały o japońskich tradycjach, o japońskim społeczeństwie, o obyczajach, jak również o życiu i pracy mieszkających tam Polaków.

http://www.gazeta.jp/ - 20 Cze 2002

Najnowsze oferty pracy****

Ogłoszenia o pracę. Nowy serwis ogłoszeniowy. Praca w Polsce, praca za granicą, wiele ofert. Ogłoszenia o pracę - najnowsze ogłoszenia. Szukasz pracy, pracownika? Dobrze trafiłeś. Bezpłatne ogłoszenia. Umieść swoje darmowe ogłoszenie

http://www.praca-ogloszenia.info/ - 7 Lut 2008

Nasz Glos - bezplatny tygodnik dla Polakow w Irlandii****

Wydawany od czerwca 2007 roku darmowy Nasz Głos bez problemu konkuruje z tytułami obecnymi na rynku od kilku lat, przewyższając je jakością tekstów jak i skutecznością reklamy. Podczas gdy inne gazety nadal leżą na sklepowych półkach, Nasz Głos& jest już w domach Czytelników. To nie przypadek, ponieważ w zakresie pozyskania zarówno wysokiej jakości zdjęć jak i contentu współpracujemy z największymi wydawnictwami. To gwarancja jakości, której nie mogą dać inne tytuły.

http://www.nasz-glos.eu/ - 11 Cze 2008

Niezależny Magazyn Polski - KRAJ****

Niezależny Magazyn Polski "KRAJ", wydawany obecnie pod tym tytułem, ukazuje się na antypodach od lipca 1991 roku.. Jego obecnym, od roku 1996 miejscem edycji jest miasto Brisbane w Australii.

http://beddoes.w.interia.pl/ - 29 Sty 2004

Polish Suburban News****

Elektroniczny miesięcznik po polsku i angielsku zawierający informacje o Polakach żyjących w Chicago i na jego przedmieściach. Są doniesienia z kraju i z USA, plotki, coś dla młodzieży, informacje dla biznesmenów, galeria fotograficzna, kalendarium wydarzeń polonijnych i wiele innych.

http://www.polishnews.com/ - 15 Lut 2000