KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa prawnicza (18)

Edukacja Prawnicza*****

Edukacja Prawnicza - fachowo opracowany miesięcznik adresowany do studentów prawa i młodych prawników, obejmujący materiały niezbędne w czasie przygotowania się do egzaminów oraz poszerzające ogólną wiedzę prawniczą.

http://www.edukacjaprawnicza.pl/ - 8 Paź 2002

Gazeta Prawna*****

Gazeta Prawna - dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą profesjonalną informację. Znaleźć tu można aktualności ze świata prawa i gospodarki, porady prawne, abecadło przepisów dla przedsiębiorcy, kalendarium aktów prawnych i wiele innych informacji.

http://www.gazetaprawna.pl/ - 4 Lut 2003

Grupa Wydawnicza INFOR*****

Firma zajmuje się wydawaniem książek (także w wersji multimedialnej) i czasopism z zakresu prawa, finansów, ubezpieczeń, zarządzania. Istnieje możliwość zamówienia przez internet. Na stronie jest również kilka serwisów branżowych, akty prawne i wiele innych informacji.

http://www.infor.pl/ - 15 Mar 2005

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

Monitor Podatkowy*****

Monitor Podatkowy - fachowe czasopismo dla prawników, doradców podatkowych, ekonomistów, pracowników organów podatkowych i samorządowych, dyrektorów finansowych. Artykuły problemowe dotyczące podatków, ceł, rachunkowości, a także aktualne orzecznictwo SN i NSA oraz wyjaśnienia Ministerstwa Finansów.

http://www.monitorpodatkowy.pl/ - 11 Paź 2002

Prawniczy Serwis Informacyjny e-prawnik.pl*****

Prawo jest po naszej stronie! Naszą intencją jest przybliżenie "magicznej" wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców i przedstawienie jej w sposób czytelny dla osób nie zajmujących się zawodowo prawem.

http://www.e-prawnik.pl/ - 22 Wrz 2004

Prawo - vortal prawniczy*****

Portal wertykalny www.prawo.2p.pl jest serwisem internetowym umożliwiającym dostęp on line do szeroko rozumianej informacji prawnej.

http://www.prawo.2p.pl/ - 6 Lis 2001

Serwis informacyny radcy prawnego*****

Bogaty spis kancelarii, urzędów, sądów i ministerstw z obszaru całej Polski. Ponadto na stronie dostępne są wzory umów cywilnych i pism urzędowych, tekst konstytucji i wykaz kosztów prowadzenia spraw sądowych.

http://www.radcaprawny.com/ - 3 Sty 2001

Adwocatus****

Na stronie znajdziecie informacje o profesjonalnym Systemie Informacji Prawnej. Jest to m.in. baza danych o zagadnieniach prawnych, teksty aktów prawnych, interpretacje.

http://www.pp.pl/ - 15 Maj 2001

Nieruchomości C.H.Beck. Warszawa****

Nieruchomości C.H. Beck - miesięcznik omawiający szeroko rozumiany rynek nieruchomości w Polsce i za granicą. Artykuły problemowe; opinie profesjonalistów z zakresu prawa i podatków; wzory pism; wniosków, pozwów, i aktów notarialnych; analizy i informacje związane z rynkiem nieruchomości.

http://www.nieruchomosci.beck.pl/ - 29 Gru 2005

Informacje dodatkowe