KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa rozrywkowa (62)

Dziewczyna*****

Strona pisma dla nastolatek "Dziewczyna" Na stronie znajdziesz wiele porad, ciekawych linków. Zamieszczono tu prezentację zarówno numeru bieżącego, jak i numerów archiwalnych.

http://www.dziewczyna.pl/ - 31 Sty 2002

Enigma*****

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się internetowy magazyn hip hopowy, gdzie znajdziecie najnowsze doniesienia ze świata rapu i hip hopu - polskiego i zagranicznego, recenzje płyt, artykuły, informacje o imprezach muzycznych. W dziale "internet" czeka na was masa linków.

http://www.enigma.art.pl/ - 14 Lut 2000

Korba*****

Ogólnopolski Magazyn Studencki przeznaczony dla studentów pod nazwą KORBA.PL, w którym znajdą się takie działy tematyczne jak: edukacja, planowanie i rozwój kariery, bankowość dla studenta, fundusze emerytalne dla studenta, podróże, zainteresowania, czas wolny, serduszka, wywiady z ciekawymi ludźmi

http://www.korba.pl/ - 23 Paź 2000

Magazyn internetowy dla mężczyzn*****

Oprócz opisywania relacji damsko-męskich skupia się także na innych dziedzinach mogących zainteresować panów: biznesie, sporcie, wojsku, rozrywce, zdrowiu i in. Do poczytania są zarówno artykuły z bieżącego wydania, jak i z archiwalnych numerów magazynu.

http://he.com.pl/ - 3 Lip 2001

Multum In Parvo webzie*****

Bezpłatny miesięcznik internetowy poświęcony muzyce metalowej. Co miesiąc mnóstwo wywiadów, recenzji, relacji z koncertów, wieści dot. muzyki. Codziennie nowa dawka informacji, bazy danych zespołów oraz wytwórni. Konkursy, Mp3...

http://www.mip.av.pl/ - 15 Sty 2001

Poślizg*****

Paszkwilancki niemal dziennik wrednych komentarzy, prywatnych wojen, odpomnikowiania i odbrązowiania. Nie informuje, informacją manipuluje - wedle uznania, upodobania albo potrzeby.

http://www.chrabja.pl/ - 21 Sie 2001

Przegląd Reader's Digest*****

Przegląd Reader's Digest jest częścią międzynarodowego koncernu Reader's Digest Association - światowego lidera w działalności wydawniczej i marketingowej. Koncern istnieje od ponad 70 lat tworząc i dostarczając bezpośrednio do klienta w 48 krajach na całym świecie produkty, które informują, bawią, wzbogacają i inspirują.

http://digest.is.com.pl/ - 4 Lut 2000

Wydawnictwo H.Bauer. Warszawa*****

Od 10 lat odnosi sukcesy na polskim rynku wydawniczym. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie międzynarodowej grupy wydawniczej. Jest liderem pod względem nakładu i sprzedaży czasopism. Wydaje tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie.

http://www.bauer.pl/ - 28 Gru 2005

Załoga G - Magazyn Internetowy*****

Strona magazynu intenetowego o grach komputerowych, filmach, książkach, a także artykuły na popularne tematy.

http://www.zalogag.net/ - 28 Lut 2003

30 Ton****

Masa informacji czeka na tych, którzy zawędrują na witrynę Codziennej Gazety Muzycznej "30 Ton". Poza notowaniem znanej z telewizji listy są nowości płytowe, informacje o koncertach, zagadki.

http://www.30ton.com.pl/ - 14 Lut 2000