KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa społeczno-polityczna (82)

Dziennik Chicagowski.*****

Strony gazety Dziennik Chicagowski. W nim informacje z Polski i zagranicy, informacje o Polonii, linki do ciekawych stron.

http://www.progressforpoland.com/ - 8 Lis 2001

Gazeta Samorządu i Administracji. Warszawa*****

Internetowe wydanie gazety poświęconej tematyce administracji i samorządów. Na stronie znajdują się artykuły w stałych działach tematycznych oraz możliwość przeglądania archiwum.

http://www.gazetasamorzadu.infor.pl/ - 28 Gru 2005

Najwyższy Czas*****

Internetowe wydanie tygodnika konserwatywno-liberalnego "Najwyższy Czas" kojarzącego się przede wszystkim z Januszem Korwinem - Mikke. Można przeczytać wybrane artykuły z numeru bieżącego i wydań archiwalnych, doniesienia w skrócie. Nie zabrakło kilku linków do stron konserwatywnych. Bardzo ładne opracowanie graficzne.

http://www.nczas.com/ - 14 Lut 2000

Newsweek Polska*****

Strona polskiego wydania czasopisma "Newsweek". Znajdziesz tu informacje z Polski i ze świata z dziedziny biznesu, nauki, kultury i polityki .

http://newsweek.redakcja.pl/ - 28 Wrz 2001

Nie*****

Internetowa wersja tygodnika "Nie" opracowana po polsku i angielsku. Można przeczytać aktualne wydanie, numery archiwalne, przeglądnąć rysunki Witolda Mysyrowicza (a także zamówić je na CD ROM-ie).

http://www.nie.com.pl/ - 14 Lut 2000

Rzeczpospolita*****

Wirtualna strona Rzeczpospolitej, można tu znaleźć najważniejsze aktualizowane na bieżąco wiadomości, serwisy, wydarzenia, ogłoszenia i wiele innych ciekawostek m.in. wzór skargi do Trybunału w Strasburgu.

http://www.rp.pl/ - 6 Lip 2000

Wprost*****

Jeden z najbardziej opiniotwórczych tygodników w kraju w wersji internetowej. Witrynę opracowano po polsku i angielsku. Można także przejrzeć wydania archiwalne.

http://www.wprost.pl/ - 18 Wrz 2003

Wprost online*****

Pełne wydanie tygodnika on-line - ponadto codzienny serwis informacyjny, kawiarenka, forum i archiwum.

http://tygodnik.wprost.pl/ - 21 Mar 2002

Biuletyn informacji publicznej****

Znajdziesz tu wiele aktualnych informacji dotyczących spraw publicznych, m.in. wiadomości dotyczące Prezydenta RP, organów władzy państwowej i terytorialnej, czy poszczególnych ministerstw.

http://www.bip.gov.pl/ - 4 Lip 2002

Biuro Informacji Kredytowej S.A.****

BIK S.A. jest nowoczesną instytucją wspomagającą procesy decyzyjne w bankach i instytucjach finansowych w związku z rozwojem detalicznej działalności kredytowej. W tym celu zajmuje się gromadzeniem, przetwarzaniem i dystrybucją kompleksowej informacji o historii kredytowej potencjalnych klientów banków w formie raportów kredytowych. Niniejsze strony zawierają szczegółowy opis oferty dostarczania powyższych informacji.

http://www.bik.pl/ - 6 Mar 2000

Informacje dodatkowe