KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa społeczno-polityczna (82)

Lewica.pl - lewica - serwis informacyjny****

Codzienna aktualizacja. Informacje z kraju i ze świata, konsekwentnie lewicowe komentarze. Lewica inna niż myślisz.

http://www.lewica.pl/ - 25 Paź 2001

Lewicowa Alternatywa****

Strona organizacji, ktróra powstała w 1997 roku z chęci współdziałania ludzi wrażliwych społecznie w ważnych sprawach dla naszego kraju i jego obywateli.

http://www.la.most.org.pl/ - 14 Sie 2001

Magna Polonia - społeczno-polityczny projekt medialny****

Magna Polonia to nieustannie rozwijający się społeczno-polityczny projekt medialny. W ramach naszej działalności prowadzimy np. bloga, czy kanał na YouTube.

http://sklep.magnapolonia.org/ - 11 Cze 2019

Moosk - magazyn obiektywnych obserwacji społeczno kulturalnych****

Magazyn Obiektywnych Obserwacji Społeczno Kulturalnych w skrócie MOOSK to internetowe pismo, które oprócz publicystki stawia sobie za zadanie informowanie o wybranych, godnych polecenia imprezach kulturalnych. Ponadto aktualne wiadomości, forum dyskusyjne, kalendarium imprez.

http://www.moosk.pl/ - 28 Paź 2004

OBYWATEL****

Internetowa wersja kwartalnika poświęconego polityce, społeczeństwu i ekologii. Znajdziesz tu artykuły zamieszczone zarówno w numerze aktualnym, jak i tych archiwalnych.

http://www.obywatel.org.pl/ - 4 Mar 2002

Panorama Polskich Miast****

Wirtualne wydanie pisma w wersji polskiej i angielskiej adresowane do mieszkańców miast i miasteczek. Jego celem jest promocja kultury, gospodarki, turystyki. Są artykuły po polsku i angielsku, wszystkie wydania archiwalne

http://www.panorama-miast.com.pl/ - 14 Lut 2000

PERYSKOP - Stronniczy Miesięcznik****

...w wersji elektronicznej. Możecie poznać jego aktualne wydanie, a korzystając z wyszukiwarki także archiwalne numery.

http://www.peryskop.de/ - 17 Kwi 2000

Pro Publico Bono - magazyn z głową****

PRO PUBLICO BONO to dwujęzyczny miesięcznik o charakterze społeczno - kulturalnym. Wydawany jest w Polsce i kolportowany w USA. PRO PUBLICO BONO stara się realizować dwa cele. Po pierwsze, stara się być nośnikiem i propagatorem polskiej kultury, tradycji oraz historii. Po drugie, aktywnie promuje działalność jednostek oraz instytucji, którym leży na sercu wspólne dobro naszego kraju oraz propaguje pozytywny wizerunek narodu polskiego w świecie. Dlatego też współpracuje z Instytutem Adama Mickiewicza w Warszawie i stara się nawiązywać kontakty z innymi instytucjami rządowymi, które zajmują się promocją Polski.

http://www.propublicobono.com/ - 8 Lip 2003

Propaganda komunistyczna****

Strona na której zgromadzono bardzo dużą ilość materiałów propagandowych z czasów komunizmu. Wiersze, plakaty, przemówienia, hasła, fragmenty książek. Warto zajrzeć, bowiem znajduje się tu wiele informacji i ciekawostek.

http://www.pk.bezuprzedzen.pl/ - 26 Sie 2001

Puls Studenta****

Witryna czasopisma studentów Uniwersytetu Łódzkiego. Zawiera następujące działy: ekologia, giełda, integracja europejska, internet, muzyka, nzs, obrona narodowa, sport.

http://www.uni.lodz.pl/puls/ - 27 Wrz 2001

Informacje dodatkowe