KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa społeczno-polityczna (82)

Reader's Digest****

Internetowe wydanie popularnego miesięcznika dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej. Można tu znaleźć wybrane teksty z numeru bieżącego i wydań archiwalnych. Mocno rozbudowana jest sekcja dowcipów nadsyłanych przez czytelników.

http://www.digest.com.pl/ - 14 Lut 2000

Rubikkon****

RUBIKKON - Internetowy Magazyn Polityczno-kulturalny dla ludzi świadomych. Informacje i analizy polityczne ze świata i z naszego kraju, przegląd prasy, lekcja historii, felietony i odpowiedzi na nurtujące was pytania.

http://www.rubikkon.pl/ - 20 Gru 2004

SLD w oczach fanek:)****

Strona Fanek SLD. Na stronie publikacje, program, opisy partii i polityków, dane teleadresowe...

http://www.sld-org.w.pl/ - 24 Wrz 2001

Stosunki Międzynarodowe****

Stosunki Międzynarodowe - miesięcznik ogólnopolski. Dyplomacja, polityka zagraniczna, wydarzenia, teoria stosunków międzynarodowych, historia, Who is who, języki dyploamcji i wiele innych.

http://www.stosunki.pl/ - 12 Cze 2002

Super Express****

Strona jednego z największych polskich dzienników. Codziennie można na niej znaleźć najnowsze doniesienia z kraju i świata. Oprócz wiadomości można sprawdzić pogodę, horoskop, wyniki gier Lotto, a także rozwiązać krzyżówkę w wersji elektronicznej.

http://www.se.pl/ - 18 Mar 2002

Tożsamość w poezji - artykuły****

Strona zawiera relacje z wydarzeń, opisy spotkań historycznych i kulturalnych. Ilustrowana fotografiami, zawiera aneks literacki. Celem strony jest zachowanie misji dziennikarskiej i ustanowienie wzorców osobowych. Podejmuje refleksje polityczne i społeczne.

http://tozsamosc-w-poezji.blogspot.com/2015/10/artykuy.html - 16 Lip 2016

Tygodnik Lokalny Nowy Tydzień Chełm-Krasnystaw-Włodawa. Informacje lokalne, aktualności.****

Nowy Tydzień - tygodnik lokalny Chełm-Krasnystaw-Włodawa. Tygodnik Nowy Tydzień-aktualności, motoryzacja, sport oraz wiadomości lokalne. Tygodnik poświęcony jest bieżącej problematyce społecznej, gospodarczej oraz politycznej. Najpopularniejszy tygodnik lokalny!

http://www.nowytydzien.pl/ - 12 Paź 2006

Tygodnik NEWSWEEK****

Strona internetowa polskiej edycji tygodnika Newsweek. Można tu znaleźć artykuły z bieżącego numeru oraz archiwum numerów dawnych.

http://www.newsweek.pl/ - 17 Wrz 2001

Zin Wołomińskiej Sceny Niezależnej****

Strona wołomińskiego zina, w nim opinie, polityka, obyczaje, ciekawostki.

http://inter.wolomin.net.pl/pankornet/ - 24 Lis 2001

Znak- miesięcznik. Kraków****

Tytuł, którego specjalnie rekomendować nie trzeba. Na oficjalnej stronie znajduje się spis treści najnowszego numeru, informacje historyczne o piśmie, wykaz wcześniejszych edycji z krótkimi opisami. Można dowiedzieć się czegoś o SIW Znak oraz poznać tematy przyszłych numerów.

http://www.znak.com.pl/znak/ - 29 Gru 2005

Informacje dodatkowe