KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa społeczno-polityczna (82)

Kraj***

Czasopismo skłaniające się w stronę problematyki publicystycznej, komentujące wydarzenia społeczne (teksty zapisane w formacie PDF).

http://www.kraj.k-raj.com.pl/ - 2 Paź 2001

Kwartalnik TEMPLUM***

Kwartalnik wydawany przez Agencję Pressto poświęcony zagadnieniom bytu narodowego, historii cywilizacji i wartościom narodowym. Na stronie aktualne wydanie on line.

http://www.pressto.com.pl/ - 13 Cze 2001

medium - magazyn politologa***

Medium - pismo studentów dziennikarstwa UJ. Znajdziemy tu wybrane reportaże oraz spore archiwum.

http://free.polbox.pl/m/medium/ - 8 Mar 2000

Miazga***

Publicystyka - komentarze i polemiki. Bez przebaczenia. Bez litości. Odpowiedzi i podpowiedzi. Felietony i antyfelietony. Znajdziecie tu komentarze i interpretacje tego co się dzieje w polityce, mediach i życiu.

http://www.angelfire.com/journal/miazga/ - 23 Sie 2001

Mieszkaniec***

Niezależna gazeta lokalna prawobrzeżnej Warszawy. Znajdują się tu m.in.: artykuły bieżące, informacje o wydawcy i o możliwościach zamieszczania na łamach gazety reklamy.

http://www.mieszkaniec.pl/ - 2 Paź 2001

My a Trzeci Świat***

Pismo gdańskiego ośrodka Ruchu Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata MAITRI. Prezentuje życie i problemy najbiedniejszych, możliwości pomocy, problematykę misyjną, zależności między Północą i Południem, sfery ekonomii, kultury i polityki.

http://maitri.diecezja.gda.pl/gazetka/ - 3 Lip 2002

Niwa***

Strona Tygodnika Białorusinów w Polsce. Czasopismo w języku białoruskim.

http://republika.pl/niva_bielastok/ - 3 Paź 2001

NonPolitan***

Elektroniczna wersja magazynu obejmującego wiele dziedzin życia społecznego i intelektualnego. Znajdziesz tu liczne felietony, recenzje, rekomendacje i artykuły.

http://www.nonpolitan.and.pl/ - 8 Mar 2002

now@ on-line***

Strona czasopisma społeczno-politycznego, łączącego środowiska prawicy, centrum i lewicy demokratycznej. I Ty możesz zaprezentować swoje stanowisko na interesujące Cię tematy.

http://nowamedia.w.interia.pl/ - 29 Cze 2002

Nowy Przegląd Wszechpolski***

Strona dwumiesięcznika Polaków w kraju i na obczyźnie o tematyce religijno-patriotycznej. Na stronie informacje redakcyjne, wybrane artykuły oraz felietony z ostatniego numeru.

http://www.npw.pl/ - 17 Sie 2001

Informacje dodatkowe