KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > prasa sportowa (30)

Bike Board*****

Miejsce odwiedzin godne polecenia. Są krótkie streszczenia artykułów z najnowszego numeru, wybór tekstów archiwalnych, kalendarium imprez sportowych, archiwum. Masa informacji o sprzęcie w sekcji "Testy", chatroom, linki

http://www.bikeboard.com/ - 20 Kwi 2005

Pingpong - magazyn tenisa stołowego*****

Pingpong - magazyn tenisa stołowego w Polsce i na świecie w wersji elektronicznej.

http://www.pingpong.pl/ - 20 Kwi 2005

Polski Snooker*****

Zapraszamy na stronę o polskim snookerze. Znajdziesz tu najświeższe wiadomości z krajowego podwórka, galerie, dane klubów i szkółek snookerowych, profile zawodników, tapety, dział download i e-gazetę "Polski Snooker".

http://www.polskisnooker.pl/ - 26 Lut 2007

Alpin Media - Magazyn Górski.****

Ski Magazyn dla Narciarzy oraz Magazyn Górski, bogato ilustrowanych magazynów poświęconych tematyce górskiej, wspinaniu się, taternictwie. Ponadto doniesienia z tras narciarskich oraz informacje z wypraw w największe szczyty świata.

http://www.alpinmedia.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Bike Action On Line****

Elektroniczna wersja pisma kierowanego do miłośników dwóch kółek. Znajdziecie tu informacje o imprezach rowerowych, wskazówki dotyczące wypraw. Są również informacje o sprzęcie, chatroom, linki. Krótki opis zawartości najnowszego numeru

http://www.bikeaction.pl/ - 20 Kwi 2005

Deska****

Miłośnicy żeglowania na jednej desce mogą na tej stronie znaleźć sporo interesujących informacji (opisy ewolucji, kalendarium imprez). Istnieje możliwość kupna, sprzedaży, zamiany sprzętu. Nie zapomniano o umieszczeniu numerów archiwalnych i wykazu miejsc, w których można zaopatrzyć się w "deskę". Wkrótce dostępne będą serwisy o amatorskim i wyczynowym żeglowaniu.

http://www.deskawind.com/ - 14 Lut 2000

Dziennik SPORT****

Aktualności sportowe. Serwis internetowy Dziennika SPORT.

http://www.sport.info.pl/ - 4 Kwi 2006

FLIP snow&skate e-mag****

Strona magazynu poświęconego deskorolce i snowboardowi Flip. Znajdziesz na niej informacje o tym, co w numerze, archiwum, gdzie kupić, linki, galerie oraz sklep internetowy.

http://www.flip.pl/ - 8 Paź 2002

Konie i Rumaki****

Na stronie m. in. informacje o tematycznej zawartości bieżącego oraz przyszłego numeru, warunki prenumeraty, oraz newsy.

http://www.provider.pl/~konieirumaki/ - 4 Gru 2001

Kulturystyka i Fitness-Sport Dla Wszystkich****

Strona prezentuje miesięcznik Kulturystyka i Fitness Sport Dla Wszystkich. W serwisie: artykuły, porady, galeria, forum, prezentacja nowych wydań miesięcznika.

http://www.sdw.pl/ - 5 Kwi 2004

Informacje dodatkowe