KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Prasa > tygodniki (104)

Café Wprost*****

Café Wprost to wirtualna kawiarenka pod patronatem tygodnika "Wprost" i Wirtualnej Polski. Jest ona podzielona na cztery pokoje (Gość Café Wprost, Polityczny Hyde Park, Wprost TV i oczywiście Kawiarenka).

http://cafe.wprost.pl/ - 14 Lut 2000

Najwyższy Czas*****

Internetowe wydanie tygodnika konserwatywno-liberalnego "Najwyższy Czas" kojarzącego się przede wszystkim z Januszem Korwinem - Mikke. Można przeczytać wybrane artykuły z numeru bieżącego i wydań archiwalnych, doniesienia w skrócie. Nie zabrakło kilku linków do stron konserwatywnych. Bardzo ładne opracowanie graficzne.

http://www.nczas.com/ - 14 Lut 2000

Newsweek Polska*****

Strona polskiego wydania czasopisma "Newsweek". Znajdziesz tu informacje z Polski i ze świata z dziedziny biznesu, nauki, kultury i polityki .

http://newsweek.redakcja.pl/ - 28 Wrz 2001

Nie*****

Internetowa wersja tygodnika "Nie" opracowana po polsku i angielsku. Można przeczytać aktualne wydanie, numery archiwalne, przeglądnąć rysunki Witolda Mysyrowicza (a także zamówić je na CD ROM-ie).

http://www.nie.com.pl/ - 14 Lut 2000

Tygodnik Wędkarski*****

Witryna, którą powinni odwiedzić miłośnicy wędkarstwa. W elektronicznej wersji tygodnika można przeczytać aktualne wydanie (dużo tekstów), porad, pooglądać zdjęcia ryb. Jest masa linków do stron polskich i zagranicznych, regulaminy zawodów, prognozy pogody, a nawet rozkład jazdy pociągów. Nie brakło oczywiście linków do instytucji wędkarskich. Dostępne są wydania archiwalne.

http://www.tygodnik.fishing.pl/index.shtml - 14 Lut 2000

Wprost*****

Jeden z najbardziej opiniotwórczych tygodników w kraju w wersji internetowej. Witrynę opracowano po polsku i angielsku. Można także przejrzeć wydania archiwalne.

http://www.wprost.pl/ - 18 Wrz 2003

Agencja Subskrypcyjna GEA****

Agencja GEA - Subskrypcja, prenumerata tygodnika Newsweek International, czasopism wydawnictwa European Language Institute, Modern English Publishing, The Teacher, Warsaw Business Journal. Specjalne zniżki i prezenty dla studentów, nauczycieli.

http://www.gea.pl/ - 14 Kwi 2004

Ambasada RP w Waszyngtonie****

Warto tu zajrzeć przed wyjazdem do USA gdyż zamieszczono tu listę polskich placówek w tym kraju. Oprócz tego są informacje o szkole polskiej przy ambasadzie, porady dla inwestorów amerykańskich, internetowy tygodnik "Business News From Poland", biuletyn ambasady "News From Poland". Pomyślano o informacjach turystycznych dla Amerykanów i opracowaniu kilku aktów prawnych (konstytucja z 1997 roku, konstytucja 3 maja).

http://www.polishworld.com/polemb/ - 14 Lut 2000

Angora****

Tygodnik zawierający przegląd artykułów z prasy polskiej. Godny polecenia jest link "Komiks". Można zapoznać się z numerami archiwalnymi.

http://www.angora.com.pl/ - 2 Paź 2000

Angorka****

Internetowe wydanie dodatku do Angory skierowanego do najmłodszych czytelników.

http://www.angorka.com.pl/ - 3 Mar 2000