KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Radio (401)

Agencja Reklamowa Radia Weekend*****

Tworzenie i emitowanie reklam radiowych, internetowych, telewizyjnych - szczegółowe informacje oraz oferta znajdują się na stronie.

http://www.ar.petrus.pl/ - 28 Lut 2001

Expert Monitor*****

Strona firmy badawczej zajmującej się monitoringiem mediów: telewizji, prasy, reklam radiowych oraz reklamy zewnętrznej.

http://www.expert.wroc.pl/ - 10 Sie 2001

Giełda Sprzętu Radiowego*****

Największa w kraju giełda sprzętu radiowego, CB i krótkofalarskiego RadioSerwisu redagowana we współpracy z Magazynem Krótkofalowców QTC. Kilkaset najświeższych pozycji, wyszukiwarka, powiadamianie o nowych ogłoszeniach przez E-Mail...

http://gielda.radio.org.pl/ - 12 Maj 2000

GOLD RECORDS - Multimedialne Studio Nagrań*****

Produkcje reklam radiowych, udźwiękowienie reklam telewizyjnych, dźwięk do multimediów, dubbing, zapowiedzi telefoniczne, bank głosów lektorskich, jingle

http://www.goldrecords.pl/ - 27 Sie 2007

KamskiStudio - Realizacjia Dźwięku*****

W Kamski Studio zajmujemy się nagraniami lektorskimi, współpracujemy ze znanymi lektorami, których można usłyszeć w naszym banku głosów. Tworzymy reklamy radiowe oraz udźwiękawiamy reklamy telewizyjne. Nagrywamy książki audio. Tworzymy podkłady muzyczne. Zajmujemy się miksem i masteringiem.

http://kamskistudio.pl/ - 4 Maj 2011

Medialink.com.pl*****

Strona poświęcona informacjom ze świata mediów. Radio, internet, telewizja, wywiady, dane oglądalności stacji telewizyjnych i słuchalności stacji radiowych.

http://www.medialink.com.pl/ - 12 Lip 2001

medialink.pl*****

Witryna poświęcona mediom.Znajdziesz tu informacje o tv, radiu, internecie, telekomunikacji, reklamie i prasie.Ponadto zamieszczono tu analizy, komentarze i poradniki.

http://www.medialink.pl/ - 24 Paź 2000

Nieoficjalna strona RMF FM*****

Nieoficjalna strona największej i najpopularniejszej komercyjnej rozgłośni radiowej, która ma swoją siedzibę na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

http://www.rmf.hg.pl/ - 29 Sie 2000

PAGI S.A.*****

Powszechna Agencja Informacyjna S.A. jest koncesjonowanym operatorem telekomunikacyjnym, posiada własną stację satelitarną, świadczy usługi satelitarnej transmisji cyfrowego sygnału radiowego i telewizyjnego. Ponadto oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług dostępu do sieci Internet - od dostępu poprzez dial-up łączami komutowanymi, poprzez analogowe i cyfrowe łącza stałe do satelitarnych łącz w systemie VSAT, jak również usługi dodane typu poczta elektroniczna i serwisy WWW.

http://www.pagi.pl/ - 4 Lut 2000

107,4 Super FM****

awowe informacje o radio - zasięg, program, ludzie radia. Możliwość wysłania pocztówek z logo radia.

http://www.superfm.pl/ - 1 Mar 2002

Informacje dodatkowe