KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Radio (401)

Hilo musical - dyskoteka w domu****

Strona poświęcona nowoczesnemu wynajmowaniu muzyki. Pakiety muzyczne dla barów, dyskotek, zakładów, restauracji. Jeśli potrzebujesz dużo dobrej legalnej muzyki zgłoś się do nas. Bardzo dobre ceny, bardzo dobre warunki i bardzo wysoka jakość usług umożliwiają ci prowadzenie twojego biznesu w najlepszych możliwych warunkach i przy fantastycznej muzyce.

http://nextmusic.es/ - 6 Lis 2012

Historia radia w Polsce****

Strona poświęcona historii radia w Polsce. Zdjęcia wraz z opisami i cenami z początku XX wieku. Także historia i spis firm.

http://jannaj.republika.pl/ - 31 Sie 2001

KALIBER 44 - NIEOFICJALNY SERWIS****

Na stronie pełne klipy, dużo mp3 i zdjęć, tapety, skiny fragmenty wszystkich numerków Kalibra.

http://www.kaliber44.z.pl/ - 27 Lut 2002

Katalog Mediów Polskich****

Katalog Mediów Polskich jest największym w Polsce, wysokiej jakości źródłem informacji o mediach w polskim Internecie.

http://media.onet.pl/ - 4 Gru 2000

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. ****

Strona Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, na łamach której znajdziesz historię Rady, jej skład, informacje o biurze, aktach prawnych i procesie koncesysyjnym.

http://www.krrit.gov.pl/ - 25 Cze 2001

LEKTOR - Głos Przez Internet****

Głos do reklam radiowych, telewizyjnych i multimediów. Lektor - własne studio nagrań - profesjonalne produkcje. Nagrywa jingle, spoty, reklamy radiowe i zapowiedzi.

http://www.radioaktywny.com/ - 6 Sie 2007

Megastacja - Radio Internetowe****

MegaStacja to popularne radio internetowe w Polsce. Na stronie poznasz historię radia, zasady funkcjonowania, forum słuchaczy.

http://www.megastacja.net/ - 20 Kwi 2004

Montaż anten Poznań****

Nasza firma instalacyjna zajmuje się szerokim działem usług jakim jest naprawa , ustawienie, regulacja anten satelitarnych i naziemnych tzw. DVB-T, które umożliwiają prawidłowy odbiór sygnału telewizyjnego. W dogodnym dla Państwa terminie nie tylko zamontujemy anteen, ale również ją ustawimy profesjonalnym przyrządem pomiarowym, zwiększy to siłę sygnału.

http://www.montaz.plazmy.com.pl/ - 28 Lut 2016

Moovie Radio****

Moovie Radio jest kolejną amatorską rozgłośnią internetową działającą w oparciu o Internetową Platformę Nadawcza. Na bogaty program radiostacji składa się wyłącznie muzyka filmowa. Rozgłośnia nadaje swój program z wykorzystaniem technologii RealAudio SureStream. Osoby zainteresowane rozwojem Moovie Radia, a także innych radiowych rozgłośni internetowych mogą przystąpić do Klubu Platformy, którego członkom regularnie rozsyłany jest biuletyn informacyjny.

http://www.platforma.pl/moovie/ - 19 Maj 2004

Nagrania-lektorskie.pl****

Oferta lektora nagrywającego głos do filmów i reklam, nagrania lektorskie do materiałów promocyjnych, prezentacji, zapowiedzi telefonicznych.

http://www.nagrania-lektorskie.pl/ - 28 Lis 2013