KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Radio (401)

RMF FM****

Strona fanów radia RMF FM. Znajdziesz tu aktualności, tapety i wiele innych ciekawostek.

http://www.clubfm.org/ - 24 Cze 2002

Silver Records - produkcja reklam i teledysków****

Wytwórnia Silver Records zajmuje się produkcją reklam i teledysków oraz nagraniami dźwiękowymi, także płyt czy spotów radiowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, umożliwiający profesjonalną i kompleksową realizację usług audiowizualnych.

http://www.silver-records.pl/ - 3 Wrz 2013

Soundmedia Studio Dźwiękowe****

Wciąż staramy się udoskonalać nasze produkcje, aby jakość była zawsze najwyższa. Soundmedia to studio produkujące dźwięk na potrzeby mediów elektronicznych. Oprócz produkcji spotów radiowych, udźwiękowienia reklam, filmów produkcji słuchowisk, nagrań IVR, spotów IMS produkujemy także autopromocyjne dźwięki stacji radiowych. Zapraszamy do współpracy stacje radiowe i klientów indywidualnych. Chętnie udzielamy porad w zakresie produkcji spotów reklamowych. Nasz profesjonalizm i doświadczenie sprawi że Państwa reklama będzie wyjątkowa wśród zalewających eter radiowy komunikatów na podkładzie muzycznym. Oferujemy : produkcję spotów radiowych, jingli radiowych, kompleksową produkcję audycji radiowych, udźwiękowienie stron internetowych, usługę kreatywnego tworzenia scenariuszy i haseł reklamowych, nagranie audiobooków oraz Interactive Voice Response (IVR) i rozmowy sponsorowane.

http://www.soundmedia.pl/ - 6 Lis 2012

Stacje Radiowe UKF RDS****

Strona na temat stacji radiowych. Częstotliwości, Polska FM, UKF, Radio Data System, RDS, regionalne wiadomości radiowe, awarie, wydarzenia, Białystok na fali.

http://wojtekjab.fm.interia.pl/ - 24 Cze 2004

Stara radiotechnika****

Strona prezentuje historię radiotechniki w Polsce przed 1939 rokiem, producentów odbiorników i części, opisy odbiorników, teorię wykorzystywaną w radiach z tamtej epoki.

http://www.pay.com.pl/oldradio/ - 23 Lut 2001

Studio dźwiękowe GENETIX w Warszawie****

Strona www.genetix.pl przedstawia krótko i zwięźle to, czym zajmuje się warszawskie studio dźwiękowe. Tworzona jest tutaj przestrzeń dźwiękowa do spotów reklamowych oraz telewizyjnych, a także szereg innych usług. Odwiedź stronę.

http://www.genetix.pl/ - 12 Kwi 2013

Sylwia Mączka****

Mini Portalik Sylwii. Znajdziesz tutaj gorące zdjęcia, informacje o radiu - RMF FM, dużo materiałów dla maturzystów, przede wszystkim wypracowań, dużo dźwięków, tapety do ściągnięcia, informacje o szkole i wiele innych ciekawostek.

http://fiolek.freebsd.lublin.pl/ - 22 Lis 2002

Śląsk FM****

Niekomercyjny serwis o radiofonii i telewizji w województwie śląskim. Wydarzenia, wykaz stacji FM i TV, katalog RDS.

http://www.slaskfm.republika.pl/ - 19 Wrz 2006

TV online za darmo****

Najciekawsze internetowe polskie i zagraniczne kanały tv i stacje radiowe. Oglądaj tv online za darmo, bez logowania w internecie.

http://tvmoc.pl/ - 29 Gru 2018

WEBRADIO - RADIO INTERNETOWE****

Dobra muzyka, audycje dla każdego słuchacza 24 h na dobę. Wy decydujecie o tym co będziemy grali i co chcecie usłyszeć. Z nami nie można się nudzić.

http://webradio.eportal.pl/ - 4 Gru 2003

Informacje dodatkowe