KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Systemy informacyjne i bazy danych (10 882)

Biznes-wpolsce*****

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony biznes-wpolsce.pl wszystkich tych, których interesują ciekawe i wartościowe artykuły biznesowe. Znaleźć można tu nie tylko aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata, ale także napisane przystępnym językiem analizy z rynku akcji i walut oraz prognozy ekonomiczne, dzięki którym prowadzenie biznesu staje się efektywniejsze. Tematyka witryny obejmuje pomysły na dochodowe inwestycje, do których należy np. numizmatyka, czyli zbieranie kolekcjonerskich monet. Ciekawe treści czekają także na osoby śledzące rynek pracy oraz analizujące problematykę bezrobocia.

http://www.biznes-wpolsce.pl/ - 19 Wrz 2016

Ciekawe strony*****

Prezentujemy zawsze aktualne najciekawsze strony polskiego internetu. Służymy pomocą początkującym internautom w odnalezieniu interesujących ich witryn. Zapraszamy do współpracy webmasterów i właścicieli serwisów internetowych.

http://hurricane.pl/ - 11 Maj 2010

EKO-DOLINA naturalnie.pl*****

EKO-DOLINA naturalnie.pl - europejskie centrum przyszłościowo zorientowanych "owoców" myśli harmonizującej z naturą - PLATFORMA INFORMACYJNA.

http://www.naturalnie.pl/ - 12 Sty 2005

elektroniczna giełda towarowa*****

NetBrokers - elektroniczna giełda towarowa umożliwia prezentację, wyszukiwanie i kojarzenie ofert handlowych towarów rolnych i spożywczych: mięsa, zboża, owoców i warzyw, zawiera ponad 1000n ofert handlowych codziennie, które składa ponad 300 firm z branży agrorynku.

http://www.netbrokers.com.pl/ - 1 Lut 2001

Elektronika Online*****

Elektronika Online - jeden z największych serwisów elektronicznych w Polsce. Na stronie informacje o nowościach w branży, spis terminów używanych w elektronice, schematy, opisy konstruowania urządzeń elektronicznych, konkursy oraz linki do podobnych tematycznie stron.

http://elektronika.cavern.com.pl/ - 14 Mar 2000

Emax S.A.*****

Emax jest integratorem systemów teleinformatycznych. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu technologii informacyjnych dla dużych i średnich firm.

http://www.emax.com.pl/ - 14 Lip 2001

Expert Monitor*****

Strona firmy badawczej zajmującej się monitoringiem mediów: telewizji, prasy, reklam radiowych oraz reklamy zewnętrznej.

http://www.expert.wroc.pl/ - 10 Sie 2001

Filmowy Serwis Informacyjny - Stopklatka*****

Serwis poświęcony w całości filmom, premierom kinowym, aktorom.

http://www.stopklatka.pl/ - 30 Cze 2000

FindTrans - spedycja, transport krajowy, międzynarodowy*****

Giełda wolnych ładunków FindTrans. Giełda transportowa zapewni Ci stałych klientów, znajdź wolne ładunki powrotne do przewiezienia i wolne pojazdy dla swoich ładunków. Giełda transportowa zaprasza - spedycja, transport krajowy i transport międzynarodowy.

http://www.findtrans.pl/ - 29 Lis 2007

Gliwice - miejski serwis informacyjny*****

Oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Znajdziecie tutaj zarówno informacje o samym Urzędzie jak i wiele innych informacji o mieście, kulturze, gospodarce...

http://www.um.gliwice.pl/ - 22 Mar 2001