KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Systemy informacyjne i bazy danych > informacja gospodarcza (370)

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL*****

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL oferuje dopisywanie informacji o swoich dłużnikach, sprawdzanie kontrahentów, sprawdzanie informacji o sobie oraz kto i w jakim czasie zadawał pytania na nasz temat, monitorowanie przedsiębiorstw. Krajowy Rejestr Długów S.A. (KRD S.A.) to w pełni nowoczesne, ustawowo kontrolowane i przede wszystkim skuteczne narzędzie codziennej pracy przedsiębiorców, którzy borykają się z nierzetelnymi klientami.

http://krd.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Giełda Papierów Wartościowych*****

Serwis Giełdy Papierów Wartościowych zawiera wszelkie informacje dotyczące rynku papierów wartościowych w Polsce: statystyki, regulacje prawne, wyniki sesji, wiadomości ze spółek.

http://www.gpw.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Narodowy Bank Polski*****

Narodowy Bank Polski - strona banku centralnego Rzeczypospolitej Polskiej. Prezentowana jest tu historia, struktura organizacyjna oraz dane z dziedziny bankowości i finansów. Ponadto na stronach umieszczono wykaz banków w Polsce, publikacje oraz wiadomości o banknotach i monetach.

http://www.nbp.pl/ - 20 Kwi 2005

www.gospodarka.pl*****

Serwis zawiera wiele cennych dodatków, które wyróżniają go na tle innych witryn biznesowych. Znaleźć tu można m.in. przewodnik gminny, wykaz urzędów skarbowych, informator podatkowy, informacje o reformie emerytalnej, przepisy kodeksu pracy, wzory umów handlowych, dane teleadresowe urzędów, instytucji państwowych oraz placówek dyplomatycznych.

http://www.gospodarka.pl/ - 20 Kwi 2005

AKCJE OnLine*****

Katalog, przewodnik po polskich stronach finansowych.

http://www.gielda.of.pl/ - 31 Paź 2000

Arbitraż Gospodarczy*****

Witryna oferuje podstawowe informacje o arbitrażu, listę krajowych i zagranicznych sądów arbitrażowych, przepisy prawa polskiego, arbitrażowe prawo modelowe Narodów Zjednoczonych. Pierwsze w Polsce tłumaczenie reguł arbitrażowych UNCITRAL.

http://www.jmm.rubikon.pl/pag/ - 25 Lut 2000

ArsPatent - informacje o patentach*****

Serwis zawiera informacje o będących w mocy, opublikowanych w Polsce: udzielonych patentach na wynalazki i prawach ochronnych na wzory użytkowe (od roku 1979), zgłoszeniach na wynalazki i wzory użytkowe, na które jeszcze nie udzielono ochrony (od roku 1979), zgłoszonych i zarejestrowanych w trybie procedury krajowej znakach towarowych oraz znakach towarowych zarejestrowanych w trybie Porozumienia Madryckiego o Międzynarodowej Rejestracji Znaków Towarowych.

http://www.arsinfo.pl/arspatent/ - 15 Lut 2000

Bielsko-Biała Bielski Portal Internetowy*****

Bielski Portal Internetowy, Bielsko-Biała - informacje regionalne, mapa, chat, aktualności z życia miasta, kompendium wiedzy o mieście Bielsko-Biała

http://www.bielsko.com.pl/ - 19 Wrz 2003

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

Biznes Partner.pl*****

Wortal informacyjno-usługowy dla małych i średnich firm. Na stronach baza firm, porady, ogłoszenia, ciekawostki oraz sklep internetowy, w którym można zamówić towary i usługi niezbędne do codziennego prowadzenia biznesu.

http://www.biznespartner.pl/ - 12 Gru 2001