KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Systemy informacyjne i bazy danych > ogłoszenia (2 536)

Daj się znaleźć na szukam-cie.pl*****

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zauważyć kogoś na mieście, na spacerze, w autobusie czy jadąc na rowerze, kogoś, kto zwrócił Twoją uwagę, kogoś, kogo na pewno chciałbyś/chciałabyś poznać? Serwis ogłoszeniowy szukam-cie.pl pozwala zamieszczać darmowe ogłoszenia mające na celu znalezienie poszukiwanej osoby. Daj się znaleźć na szukam-cie.pl

http://szukam-cie.pl/ - 22 Wrz 2010

Darmowe ogłoszenia*****

Serwis bezpłatnych ogłoszeń w wielu kategoriach. Bez konieczności rejestracji i logowania. Publikuj ogłoszenia dotyczące sprzedaży, kupna i zamiany oraz wykonywanych usług. Szczegółowy opis ofert wraz ze zdjęciami.

http://www.wstawaj.pl/ - 22 Kwi 2009

eOferty - ogłoszenia*****

Ogłoszenia drobne w kategoriach: AGD, RTV, telefony, komputery, antyki, turystyka, sport, gry, muzyka, zdrowie, uroda.

http://www.eoferty.com.pl/ - 24 Cze 2005

Kooperacja.com.pl*****

Kojarzenie partnerów gospodarczych z kraju i z zagranicy, duży wykaz branż przypisanych poszczególnym kategoriom oraz szybki dostęp do bazy ofert, ułatwią nawiązanie kontaktów biznesowych.

http://www.kooperacja.com.pl/ - 5 Maj 2004

Korepetycje Poznań - Poznański Bank Korepetycji*****

Serwis z ogłoszeniami korepetycji o lokalnym, poznańskim zasięgu. Zawsze aktualne ogłoszenia ze wszystkich przedmiotów i języków. Szczegółowy podział Poznania pozwala znaleźć korepetytora z konkretnej dzielnicy Poznania. Nie trać czasu na dojazdy, znajdź korepetytora z Twojej dzielnicy a nawet z bloku obok.

http://www.korepetycje.poznan.pl/ - 27 Paź 2010

Moje TYCHY - miejski portal internetowy*****

Portal internetowy miasta Tychy: informacje, katalog firm i stron internetowych, ogłoszenia, fora dyskusyjne, randki.

http://www.mojetychy.pl/ - 29 Lis 2005

Nieruchomości Zumi.pl*****

Największa baza ogłoszeń nieruchomości na mapie. Oferty sprzedaży i wynajmu z rynku pierwotnego i wtórnego, mieszkania, domy, pokoje, garaże, lokale i działki z całej Polski.

http://nieruchomosci.zumi.pl/ - 4 Wrz 2009

Nurkowanie on-line*****

Serwis internetowy polskiego pisma nurkowego. Na stronach znajdują się m. in. fragmenty artykułów z bieżącego papierowego wydania magazynu oraz niektóre artykuły z wydań poprzednich. Jeśli chcesz kupić lub sprzedać sprzęt nurkowy, zajrzyj na giełdę. Natomiast zdjęcia podwodne znajdziesz w galerii fotografii.

http://www.nurkowanie.v.pl/ - 16 Lip 2001

OtoURLOP.pl | Serwis turystyczny, noclegi*****

Serwis turystyczny. Baza noclegowa prezentująca zbiór różnorodnych obiektów wypoczynkowych, w tym hotele, pensjonaty, domki letniskowe, kwatery, ośrodki wczasowe i schroniska.

http://www.otourlop.pl/ - 26 Maj 2008

Powiat szczecinecki*****

Strona Starostwa Szczecineckiego. Na stronie została przedstawiona strategia rozwoju, oferty pracy, ogłoszenia, notatki informacyjne, turystyka, linki.

http://www.powiat.szczecinek.pl/ - 10 Lut 2005