KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Systemy informacyjne i bazy danych > serwisy informacyjne (3 581)

Biuletyny informacyjne w INTERIA.PL*****

Biuletyny INTERIA.PL to najważniejsze informacje, które otrzymasz tylko dla siebie. Wszystkie biuletyny rozsyłane są bezpłatnie. Wystarczy tylko dopisać swój adres do listy subskrypcyjnej. Masz do dyspozycji: Biuletyn Fakty, Biuletyn Sport, Biuletyn Motoryzacja, Biuletyn Biznes, Obserwator, Biuletyn Kobieta, Biuletyn Zakupy, Biuletyn Wycieczki, Biuletyn Samoloty, Biuletyn Melo.

http://www.biuletyny.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Alternatywa dla Informacji*****

Na stronach serwisu "Alternatywa dla Informacji" możesz zapoznać się ze skrajnie różnymi poglądami. Dostępne działy : plikownia, forum, galeria, przegląd artykułów, archiwum.

http://www.alternatywa.com/ - 11 Lip 2003

Emapa*****

Witryna, na której znaleźć można mapy różnych regionów i miast Europy. Istnieje możliwość wyszukiwania konkretnych obiektów w konkretnych miastach.

http://www.emapa.pl/ - 13 Cze 2001

Fotografia ślubna i portretowa*****

Kompleksowa fotografia ślubna i okolicznościowa. Fotografia portretowa i glamour. Fotografia krajobrazu.

http://www.mariuszkokoszka.pl/ - 29 Kwi 2010

Franciszkański Katolicki Serwis Informacyjny*****

Strona katolickiego serwisu informacyjnego prowadzonego przez Ojców Franciszkanów. Zawiera aktualne informacje z życia katolickiego w Polsce i na świecie.

http://www.franciszkanie.info/ - 11 Lip 2002

Gadżety.com*****

Witryna magazynu elektroniki użytkowej. Zegarki, telefony, odtwarzacze, a także newsy, porady.

http://republika.pl/gadzety/ - 26 Wrz 2001

Informator Ślubny Weseleonline*****

Informator o tematyce ślubnej - strona zawiera bazę firm zajmujących się obsługą imprez oraz uroczystości ślubno-weselnych. Fotograf, muzycy, wizażyści, samochody do ślubu, lokale, zaproszenia oraz wszystko co jest związane z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Fotoreportaże i relacje z pokazów mody oraz Targów Ślubnych. Moda ślubna dla Panny Młodej i dla Pana Młodego.

http://www.weseleonline.pl/ - 21 Cze 2007

Młodej Parze - portal ślubno-weselny*****

Znajdziesz tu obszerną informację dotyczącą organizacji ślubów i wesel. Portal jest przewodnikiem dla wszystkich par chcących wstąpić w związek małżeński. Zawiera bazę firm związanych z branżą weselną z całego kraju, sklep internetowy z zaproszeniami ślubnymi. Ponadto serwis zawiera dużo ciekawych porad i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, galerie ślubne, możliwość zamieszczania ogłoszeń typu: kupię - sprzedam, rozmowy na forum.

http://www.mlodejparze.pl/ - 2 Maj 2005

O dachach ludzkim głosem*****

Przegląd informacje o materiałach dachowych, promocje firm, ogłoszenia. Wszystko o dachach w jednym miejscu.

http://www.roofs.pl/ - 16 Lip 2003

Onet.pl - Teleadreson*****

Centrum teleadresowe - Baza informacji teleadresowych o ponad 950 000 firm i instytucji w Polsce. Informacje o starych i nowych województwach, formach własności, etc... Strona w Katalogu WWW: Adresy: TeleAdreson (teleadreson.onet.pl) - Baza zawierająca dane o ponad 950.000 firm i instytucji. Informacje teleadresowe, gospodarcze i administracyjne. Możliwość przeszukiwania danych wedle wielu kryteriów: frazy, nazwy, działalności, produktów, lokalizacji, formy prawnej, wielkości obrotów, zatrudnienia, kodów EKD (Europejskiej Klasyfikacji Działalności). kategorie: Serwisy Onet.pl ,Ogólnobranżowe , Ogólnopolskie , Polska - Książki Telefoniczne Online.

http://teleadreson.onet.pl/ - 11 Sie 2001