KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Systemy informacyjne i bazy danych > serwisy informacyjne > ekonomia, finanse, giełda (59)

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL*****

Krajowy Rejestr Długów w INTERIA.PL oferuje dopisywanie informacji o swoich dłużnikach, sprawdzanie kontrahentów, sprawdzanie informacji o sobie oraz kto i w jakim czasie zadawał pytania na nasz temat, monitorowanie przedsiębiorstw. Krajowy Rejestr Długów S.A. (KRD S.A.) to w pełni nowoczesne, ustawowo kontrolowane i przede wszystkim skuteczne narzędzie codziennej pracy przedsiębiorców, którzy borykają się z nierzetelnymi klientami.

http://krd.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

Giełda Papierów Wartościowych*****

Serwis Giełdy Papierów Wartościowych zawiera wszelkie informacje dotyczące rynku papierów wartościowych w Polsce: statystyki, regulacje prawne, wyniki sesji, wiadomości ze spółek.

http://www.gpw.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Narodowy Bank Polski*****

Narodowy Bank Polski - strona banku centralnego Rzeczypospolitej Polskiej. Prezentowana jest tu historia, struktura organizacyjna oraz dane z dziedziny bankowości i finansów. Ponadto na stronach umieszczono wykaz banków w Polsce, publikacje oraz wiadomości o banknotach i monetach.

http://www.nbp.pl/ - 20 Kwi 2005

AKCJE OnLine*****

Katalog, przewodnik po polskich stronach finansowych.

http://www.gielda.of.pl/ - 31 Paź 2000

Banki.pl - serwis finansowy - banki, waluty, kredyty, leasing*****

Banki.pl to serwis finansowy zawierający bazę danych banków działających w Polsce. Posiada serwis walutowy, kalkulatory kredytowe i wiele innych.

http://banki.pl/ - 22 Wrz 2004

DoAkcji.pl - Portal Brokerski Domu Maklerskiego PENETRATOR SA*****

Internetowy rachunek inwestycyjny, prostota i bezpieczeństwo obsługi, niskie prowizje, transakcje on-line 24h/dobę, obsługa akcji, obligacji i kontraktów terminowych jednym rachunkiem, notowania on-line, giełdowa gra na sucho. Informacje, analizy, szkoła giełdowa.

http://www.doakcji.pl/ - 9 Paź 2003

Euromoney.pl*****

Serwis informacyjny poświęcony tematyce ekonomicznej. Znajdziesz tu najświeższe wiadomości z rynku, notowania walut, informacje o funduszach inwestycyjnych, wiadomości z giełdy oraz chat i listy dyskusyjne.

http://www.euromoney.pl/ - 20 Kwi 2005

Expander*****

Kredyty mieszkaniowe 20 banków, ponad 70 funduszy inwestycyjnych, kredyt konsolidacyjny, programy inwestycyjno-oszczędnościowe, lokaty. W jednym miejscu oferty 50 instytucji finansowych. Porównamy je, wskażemy najlepszą i ułatwimy podpisanie umowy.

http://www.expander.pl/ - 7 Lut 2005

Fundusze inwestycyjne - fundi.pl - serwis inwestycyjny*****

Fundusze inwestycyjne - oryginalny i niezależny serwis inwestycyjny - finanse osobiste, komentarze, notowania. Ze świata funduszy inwestycyjnych zbieramy esensję.

http://www.fundi.pl/ - 20 Kwi 2004

Indeksgieldowy.pl *****

Indeksgieldowy.pl to portal internetowy na temat biznesu i gospodarki. Na bieżąco umieszczamy informacje, fakty i wydarzenia - wszystko co związane z polską, europejską i światową gospodarką. Bardzo duży nacisk kładziemy poza tym na to, abyście wiedzieli Państwo więcej o oszczędzaniu i inwestowaniu, w końcu to bardzo istotne, aby zabezpieczyć swoją przyszłość, zarabiać większe pieniądze. Nie można nie wspomnieć poza tym o tym, że najzwyczajniej w świecie wszystko co związane z biznesem oraz gospodarką bardzo nas pasjonuje, mamy bardzo dużą wiedzę, toteż zawartość serwisu jest bardzo profesjonalna.

http://indeksgieldowy.pl/ - 19 Wrz 2016