KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (537)

TV w Interia.pl*****

TV.interia.pl to pierwsza polska telewizja internetowa grana na żywo! Bez cenzury, interaktywnie i na ostro ? gwarantowane wiele wrażeń, emocji i zabawy. Do tego bogata ramówka - dobra muzyka, sport, film, rozmowy i wywiady, podróże, humor i konkursy z nagrodami. Oprócz tego widzowie mogą rozmawiać z prowadzącymi programy ?Live? za pomocą niemoderowanego czata, wysyłać pozdrowienia, dedykować wideoklipy czy nadsyłać własne produkcje w trakcie emisji.

http://tv.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Agencja Reklamowa Radia Weekend*****

Tworzenie i emitowanie reklam radiowych, internetowych, telewizyjnych - szczegółowe informacje oraz oferta znajdują się na stronie.

http://www.ar.petrus.pl/ - 28 Lut 2001

BAR POLSAT w INTERIA.PL*****

BAR to program typu reality show realizowany na antenie telewizji POLSAT. Internetową obsługą programu zajmuje się portal INTERIA.PL.

http://barpolsat.interia.pl/ - 20 Kwi 2005

Cartoon Network*****

Polska strona internetowa Cartoon Network, pierwszego w kraju kanału telewizyjnego poświęconego wyłącznie kreskówkom nadawanym w języku polskim. Witryna zawiera informacje na temat bohaterów filmów animowanych, a także interaktywne zabawy i gry. Są tam także pliki (elementy graficzne, muzyka, wygaszacze ekranu itp.), które można ściągnąć do własnego komputera. Witryna, zgodnie z zapowiedziami, zawierać ma coraz więcej interaktywnych form spędzania czasu w towarzystwie bohaterów kreskówek.

http://www.cartoonnetwork.pl/ - 15 Mar 2001

Drukarki fiskalne, POS tv, telewizja reklamowa w sklepie*****

HERC.pl - oferuje rozwiązania wspomagające codzienną pracę w sklepie czy biurze takie jak telewizja reklamowa, monitory reklamowe w sklepie, drukarki fiskalne, Pos TV. Posiadamy duże doświadczenie w branży informatycznej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy!

http://herc.pl/ - 14 Paź 2010

Expert Monitor*****

Strona firmy badawczej zajmującej się monitoringiem mediów: telewizji, prasy, reklam radiowych oraz reklamy zewnętrznej.

http://www.expert.wroc.pl/ - 10 Sie 2001

Filmament.eu*****

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina - mniejszym bądź większym, a do tego nie lubisz marnować swojego cennego czasu na kiepskie filmy, zajdź najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.filmament.eu. Tak się składa, że recenzje nowości filmowych - chociaż nie chodzi tylko o premiery, ale także klasyki, są bardzo interesujące, wartościowe, pisane w taki sposób, aby każdy mógł podjąć decyzję - czy warto obejrzeć określony film. Każdy kinomaniak znajdzie u nas takie recenzje i artykuły, które bardzo mu się spodobają.

http://filmament.eu/ - 19 Wrz 2016

Filmy jakich potrzebujesz, Studio Filmowe M-PRO*****

Strona zawiera ofertę produkcji filmów na potrzeby firm, instytucji i osób prywatnych oraz przykładowe realizacje.

http://www.mprofilm.pl/ - 24 Wrz 2010

Internetowa Telewizja Małopolska*****

Najważniejsze wydarzenia Małopolski na żywo, tv małopolska, telewizja internetowa Małopolski, filmy z Małopolski jakości HD, VOD, video on demand, relacje video z Małopolski, transmisje sportowe na żywo

http://www.malopolskatv.pl/ - 5 Lip 2010

InternetowyTelemgazyn*****

Coś dla telemaniaków mających dostęp do internetu. W wirtualnym wydaniu telemagazynu można przeglądnąć programy przeszło 100 stacji polskich i zagranicznych

http://www.telemagazyn.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Informacje dodatkowe