KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

Mayan Production*****

Informacje o profliu działalności firmy( produkcja filmowa). Aktualna oferta, informacje o realizowanych projektach. Dane teleadresowe.

http://www.mayan-productions.com/ - 30 Maj 2006

Medialink.com.pl*****

Strona poświęcona informacjom ze świata mediów. Radio, internet, telewizja, wywiady, dane oglądalności stacji telewizyjnych i słuchalności stacji radiowych.

http://www.medialink.com.pl/ - 12 Lip 2001

medialink.pl*****

Witryna poświęcona mediom.Znajdziesz tu informacje o tv, radiu, internecie, telekomunikacji, reklamie i prasie.Ponadto zamieszczono tu analizy, komentarze i poradniki.

http://www.medialink.pl/ - 24 Paź 2000

Miasto Lubań*****

Odkryj Lubań. Na tej stronie znajdziesz informacje o mieście, samorządzie oraz miejskie oferty inwestycyjne, turystyczne i sportowe.

http://www.luban.pl/ - 19 Lip 2001

Muzyczna Winda*****

Strona poświęcona programowi TV Polsat - "Muzyczna winda". Informacje o uczestnikach, gościach, prowadzących. Także coś do posłuchania i ściągnięcia oraz galeria zdjęć.

http://muzycznawinda.interia.pl/ - 5 Kwi 2004

Na dobre i na złe.*****

Strona zawiera informacje o popularnym polskim serialu. Można na niej znaleźć streszczenia i opisy poszczególnych odcinków, fotosy, ciekawostki na temat aktorów odtwarzających główne role oraz konkursy. Sa rownież odpowiedzi na listy telewidzów.

http://www.nadobre.pl/ - 9 Lip 2001

PAGI S.A.*****

Powszechna Agencja Informacyjna S.A. jest koncesjonowanym operatorem telekomunikacyjnym, posiada własną stację satelitarną, świadczy usługi satelitarnej transmisji cyfrowego sygnału radiowego i telewizyjnego. Ponadto oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług dostępu do sieci Internet - od dostępu poprzez dial-up łączami komutowanymi, poprzez analogowe i cyfrowe łącza stałe do satelitarnych łącz w systemie VSAT, jak również usługi dodane typu poczta elektroniczna i serwisy WWW.

http://www.pagi.pl/ - 4 Lut 2000

Podryw Kontrolowany*****

Oficjalna strona programu "Podryw kontrolowany". Znajdziesz tu aktualizowane info o programie i o jego gospodarzu; Renacie Dąbkowskiej. Możesz wziąść udział w wirtualnym podrywie i być może się zakochasz.

http://www.podryw.pl/ - 8 Sty 2001

Produkcja Filmowa i Telewizyjna w Polsce*****

Serwis poswiecony polskiej produkcji filmowej i telewizyjnej. Zawiera opisy najpopularniejszych polskich seriali.

http://www.serial.pl/ - 6 Lip 2001

Sat Kurier - Magazyn Techniki Satelitarnej*****

Magazyn internetowy poświęcony technice satelitarnej. Odbiór satelitarny, stacje nadające program satelitarny, technika, porady, informacje.

http://www.satkurier.pl/ - 12 Lip 2001