KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

Serial "ANGEL"*****

Wszystko o serialu "Angel" odcinki, aktorzy, multimedia.

http://angelserial.w.interia.pl/index.html - 12 Gru 2003

TVN*****

Profesjonalnie opracowana strona, na której zawarto między innymi informacje o pozycjach programowych, osobowościach stacji, dane techniczne, historię (skrótowo opracowana także po angielsku), newsy

http://www.tvn.com.pl/ - 21 Sty 2000

TVN - największa nieoficjalna strona o telewizji tvn*****

Znajdziesz tu aktualne informacje o tym co dzieje się w telewizji TVN. Na stronie newsy, opis progrmów TVN, gwiazdy TVN, pliki do pobrania, wywiady, galeria zdjęć.

http://www.tvn.tivi.pl/ - 12 Kwi 2006

Wideofilmowanie i fotografia Olsztyn-profesjonalne usługi .*****

Firma Falcon Artmedia to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca kompleksową usługę w zakresie filmu i fotografii. Firma oferuje takie usługi jak: film i fotografia ślubna, teledyski, spoty reklamowe, filmy promocyjne, edukacyjne, instruktażowe, eventy firmowe, filmy dokumentalne, szkoleniowe o różnej tematyce Twoja wyobraźnia to jedyny wyznacznik tego,jak powinien wyglądać Twój film czy sesja fotograficzna. Oferujemy oryginalne rozwiązania i pełen profesjonalizm podczas realizacji projektu.

http://www.falcon-artmedia.pl/ - 4 Maj 2011

5000 stacji telewizyjnych i radiowych przez internet****

Na stronie prezentacja 5 programów służących do odbioru telewizji i radia przez internet bez użycia dodatkowego sprzętu jak karty telewizyjne czy anteny. Ze strony ściągniesz legalne wersje programów WATCH TV, Niezbędnik Internauty oraz programy freeware.

http://watchtv.com.pl/ - 28 Kwi 2006

AD MEDIA****

Firma A.D. MEDIA jest autoryzowanym partnerem nowej platformy satelitarnej nc+ na terenie Nowego Sącza. Nasz punkt mieści się w pasażu Centrum Handlowego Real przy ul. Gorzkowskiej 32.

http://www.admedia.org.pl/ - 26 Mar 2013

AGA&STV Studio Produkcji Telewizyjno Filmowej****

Produkcja filmów reklamowych, promocyjnych, reportaży. Dokumentacje filmowe, retransmisje z meczy, koncertów. Montaż filmów, fotografia reklamowa, sesje zdjęciowe, multimedia, kopiowanie filmów.

http://www.aga-dv.pl/ - 16 Mar 2005

Agata Młynarska - dziennikarka, prezenterka, konferansjer****

Agata Młynarska - dziennikarka, prezenterka, konferansjer.

http://www.agatamlynarska.pl/ - 5 Paź 2006

AGB Polska****

Firma zajmuje się badaniami telemetrycznymi (oglądalności programów). Na stronach znajduje się omówienie zasad badań, rozwiązań technicznych i oferty firmy.

http://www.agb.pl/ - 3 Mar 2000

AgroNews - portal internetowy - telewizja interaktywna****

AgroNews to Najnowsze wiadomości z dziedziny rolnictwa oraz środki ochrony roślin, nawozy, weterynaria, zboża, okopowe, pastewne, trzoda chlewna, bydło, pasze, agroturystyka, rolnictwo ekologiczne, warzywa, owoce, maszyny rolnicze, dom i ogród

http://www.agronews.com.pl/ - 17 Wrz 2008