KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

All Lies Lead to the Truth****

Strona poświęcona serialowi x-files. Jest pełna informacji o serialu. Zdjęcia, multimedia, nagrody...

http://republika.pl/xfiles/ - 20 Lip 2001

Anna Mucha, strona nieoficjalna****

Wchodząc na tę stronę dowiecie się sporo o jednej z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia- Annie Musze (wywiady, filmografia, kariera, galeria fotosów).

http://annamucha.koti.com.pl/ - 26 Wrz 2000

Anteny do telewizji cyfrowej Astra****

Jeżeli skorzystamy z usług tej firmy, to sami będziemy mogli wszystko podłączyć, dzięki czemu nie będziemy musieli brać wolnego, aby spotkać się z monterami. A jeżeli będziemy mieli z tym jakiekolwiek problemy, to przecież zawsze będziemy mogli wejść na tą stronę i znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, dzięki czemu cały proces montażu zakończy się szybko i z sukcesem. Na tej stronie jest wiele przydatnych informacji, wystarczy tylko, że będziemy chcieli je znaleźć, a bez trudu pogłębimy swoją wiedzę na temat telewizji.

http://www.onastra.pl/ - 5 Wrz 2013

ARKADIA****

Witryna internetowa Centrum Multimedialnego ARKADIA. Na stronie zaprezentowane są poszczególne aspekty działalności firmy. Poznasz fascynujące miejsca, posłuchasz doskonałej muzyki, obejrzysz wspaniałą przyrodę oraz najwspanialsze zabytki, miejsca niedostępne dla turystów oraz wiele, wiele innych...

http://www.arkadia.pl/ - 22 Sie 2001

ATM GRUPA****

Strona jednego z liderów produkcji telewizyjnej i filmowej. Strona zawiera opis działalności, sprzętu oraz pomieszczeń, w których realizowane są nagrania oraz aktualne oferty pracy.

http://www.atm.strefa.pl/ - 13 Maj 2005

AzTV - transmisje na żywo****

Firma AzTV może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i ciągłą chęcią rozwoju. Zapewniamy transmisje na żywo wysokiej jakości, prowadzone przez Internet. Skorzystaj z naszej oferty i jeszcze dziś pokaż wszystkim online, co ciekawego dzieje się w Twoim mieście!

http://aztv.pl/ - 24 Sie 2018

Baza danych o mediach i reklamie****

Stale aktualizowana baza danych o polskich mediach: cenniki reklamowe, dane adresowe, czytelnictwo itp. - magazyny, dzienniki, radio, telewizja, agencje, oferty pracy...

http://www.media.info.pl/ - 26 Mar 2001

Big Brother 2****

Big Brother - strona poświęcona drugiej edycji reality show Wielki Brat w TVN. Najlepsze zdjęcia, wywiady z uczestnikami, ankiety, opis dni, najnowsze wiadomości - zagłosuj kto wygra a kto odpadnie!

http://www.bigbrother.korba.pl/ - 2 Gru 2001

Big Brother -Wielki Brat****

Nieoficjalna strona programu Big Brother. Fotki, filmiki, cytaty, prasa o BB, wydarzenia, sonda.

http://dombb.w.interia.pl/ - 2 Gru 2001

Centralna Agencja Przeglądu Mediów****

Monitoring mediów. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.capm.com.pl/ - 28 Lut 2002