KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

Coral s.c.****

W ofercie znajdują się systemy alarmowe, kamery, obiektywy, monitory i inne profesjonalne urządzenia telewizji przemysłowej. Strony zawierają omówienie asortymentu oferowanego przez firmę.

http://www.coral.com.pl/ - 30 Mar 2000

CreativeRebels****

Zapraszamy na stronę internetową firmy CreativeRebels. Jest to studio produkcyjne i postprodukcyjne, specjalizujące się również w programach telewizyjnych, zapewniając najwyższą jakość.

http://www.creativerebels.pl/ - 25 Maj 2018

Cutter Web Site****

Strona poświęcona polskim i zagranicznym mediom. Znajdziesz tu liczne artykuły prasowe, aktualności z życia mediów, wywiady i informacje o ludziach radia i telewizji.

http://rciodyk.republika.pl/ - 9 Gru 2003

Da Vinci****

DA VINCI to zespół młodych i kreatywnych ludzi zajmujących się produkcją i postprodukcją telewizyjną i filmową (Da Vinci wyprodukował m.in. Młode wilki, Młode wilki1/2).

http://www.davinci.com.pl/ - 14 Lut 2000

Dalex - uzrądzenia TV przemysłowej****

Firma oferujemy urządzenia do budowy systemów telewizji przemysłowej renomowanych firm amerykańskich, japońskich i włoskich. Na stronach znajduje się omówienie oferty oraz aktualności.

http://www.dalex.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Dariusz Królikowski kreacja reklamowa****

Zaproszenie do zapoznania sie z portfolio z zakresu kreacji reklamowej, reżyserii i projektowania graficznego.

http://www.dariuszkrolikowski.republika.pl/ - 5 Mar 2004

DTS - studia radiowe, stacje tv ****

DTS projekty i instalacje - headendy iptv dla telewizji kablowych i platform satelitarnych oraz stb czyli set-top box do wszystkim systemów telewizyjnych, dvb-t, dvb-h. Studia radiowe i stacje tv - w ofercie wyposażenie dla stacji telewizyjnych oraz stacji radiowych.

http://www.dts.waw.pl/ - 19 Kwi 2007

Dzieci - Program TV****

Bardzo pomocna może okazać się wizyta na tej stronie dla tych, którzy chcą zlokalizować audycje dla dzieci (także niepełnosprawnych). Zaznaczenie odpowiednich miejsc w formularzu spowoduje pojawienie się listy programów w stacjach publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych

http://www.dzieci.org.pl/tv/ - 21 Sty 2000

Dzielenie kanałów na platformie Cyfra+ i w kablówce - Cloneplus****

Clone+ jest zdecydowanie najlepszym na rynku urządzeniem oferującym funkcję Multiroom. Dzięki naszemu systemowi możesz oglądać to, co chcesz wtedy kiedy chcesz - bez ponoszenia dodatkowych miesięcznych opłat z tytułu dodatkowego przyłącza. Multiroom Clone+ pozwala na podłączenie ośmiu odbiorników na raz. Nareszcie każdy domownik znajdzie coś dla siebie.

http://www.pl.cloneplus.com/ - 14 Lis 2012

Eureka Media****

Eureka media. Produkuje filmy dokumentalne, edukacyjne i informacyjne oraz programy telewizyjne. Realizuje projekty edukacyjne, doradcze i promocyjne w mediach. Na stronie: szczegóły oferty.

http://www.eurekamedia.info/ - 18 Wrz 2003