KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

Kino Polska - film polski - program telewizyjny****

Kino Polska - pierwszy i zarazem jedyny kanał TV, który pokazuje wyłącznie film polski - film fabularny, dokumentalny i animowany, kroniki oraz kino niezależne (kinoffteka).

http://www.kinopolska.pl/ - 19 Lis 2004

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. ****

Strona Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, na łamach której znajdziesz historię Rady, jej skład, informacje o biurze, aktach prawnych i procesie koncesysyjnym.

http://www.krrit.gov.pl/ - 25 Cze 2001

LudzieReklamy.TV - portal dla ludzi reklamy. Ludzie do reklam, castingi, ogłoszenia z branży****

LudzieReklamy.TV powstało na potrzeby naszych klientów pilnie zainteresowanych nowymi twarzami do reklam telewizyjnych, zdjęć reklamowych do wiodących czasopism jak i przeróżnych spotów reklamowych. To do nas wysyłają informacje o datach i miejscach organizowanych castingów do reklam, teledysków lub sesji zdjęciowych. Posiadamy 12-letnie doświadczenie w skutecznej promocji osób współpracujących z naszą agencją.

http://ludziereklamy.tv/ - 21 Wrz 2012

Magazyn Kryminalny 997 - program Michała Fajbusiewicza****

Magazyn Kryminalny pojawił się na antenie "dwójki" w październiku 1986 r. Dzięki pomocy telewidzów udało się zatrzymać 115 groźnych przestępców, w większości morderców, w tym 5 seryjnych morderców. Na stronie wyróżniono wydarzenia chronologicznie, tamatycznie oraz opisano sprawy wyjaśnione.

http://www.lodz.tvp.pl/997/ - 14 Maj 2002

Media Corporation****

Firma Media Corporation jest jednym z największych producentów filmowych i telewizyjnych w Polsce. Codziennie powstają tu programy, filmy, reklamy, media-plany lub projekty kampanii.

http://www.mc.waw.pl/ - 11 Mar 2004

Media Info - wszystko o mediach i reklamie****

Stale aktualizowana baza danych o polskich mediach. Zawiera cenniki i dane niezbędne do przygotowania kampanii reklamowej.

http://www.mediainfo.pl/ - 1 Wrz 2001

Miap Sp. z o.o. i Satel S.A.****

Firmy oferują w zakresie usług projektowanie sieci telewizji kablowej oraz pełne doradztwo techniczne. Oferują także osprzęt elektroinstalacyjny i komputerowy. Na stronie znajdziecie ofertę, nowości, publikacje.

http://www.satel.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Moja Strona Filmowa****

Strona poświęcona nowościom filmowym w Polsce. Znajdziesz tu informacje o premierach tego miesiąca, jak również nieco zza oceanu.

http://www.mstrf.republika.pl/ - 23 Lip 2001

Montaż anten Poznań****

Montaż anten satelitarnych następująych platform cyfrowych: NC+ , Cyfrowy Polsat, TRWAM, Orange, Telewizja na kartę, Smart HD+, Freesat, FTA niekodowane Instalacja anten cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T Ustawianie anten satelitarnych i naziemnych DVB-T Pomiary, diagnostyka, rozbudowa i naprawa instalacji telewizyjnych Przy instalacji DVB-T,DVB-S/S2 używamy profesjonalnych mierników wskazujących określone parametry niezbędne do precyzyjnego ustawienia anteny: poziom kanału dBmV,dBuV,dBm, Mer, preBER, postBER, C/N

http://www.danjer.republika.pl/ - 22 Lut 2014

Montaż anten Poznań****

Nasza firma instalacyjna zajmuje się szerokim działem usług jakim jest naprawa , ustawienie, regulacja anten satelitarnych i naziemnych tzw. DVB-T, które umożliwiają prawidłowy odbiór sygnału telewizyjnego. W dogodnym dla Państwa terminie nie tylko zamontujemy anteen, ale również ją ustawimy profesjonalnym przyrządem pomiarowym, zwiększy to siłę sygnału.

http://www.montaz.plazmy.com.pl/ - 28 Lut 2016