KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja (532)

Prywatne rozmowy w toku****

Prywatna strona o jednym znajpopularniejszych, jeżeli nie najpopularniejszym, talk-show "Rozmowy w toku". Program widziany zarówno z perspektywy widza jak i gościa. Ewa Drzyzga - jaka jest prywatnie a jaka w programie.

http://prywatne-rozmowy-w-toku.w.interia.pl/ - 30 Paź 2001

Ptaki24.pl - kamery Online****

Kamery online i filmy z ptakami. Darmowe kolorowanki, łamigłówki, gry, zabawy, pomoce naukowe i poradniki dla Dzieci do wydrukowania. Mały atlas ptaków polski.

http://ptaki24.pl/ - 4 Gru 2014

PZPR****

Polskie Zakłady Przemysłu Reklamowego. Studio Filmowe zajmujace sie produkcją i postrodukcją (AUDIO I VIDEO) filmów reklamowych, teledysków i inych form telewizyjnych.

http://pzpr.com.pl/ - 26 Maj 2003

RECO TV NEWS****

RECO TV jest niezależną, pierwszą telewizją internetową, stworzoną dla rekonstruktorów historycznych. Ma być to niejako medium dla grup rekonstrukcyjnych, popularyzujące wiedzę historyczną oraz promujące ciekawe miejsca i inscenizacje. Chcemy uczestniczyć w inscenizacjach historycznych w Polsce, Europie a docelowo i na świecie.

http://www.recotv.pl/ - 7 Sty 2014

Reklama-media****

Serwis poświęcony reklamie i mediom. Zawiera informacje o polskim rynku medialnym oraz reklamy, felietony, informacje o najnowszych kampaniach i ludziach, którzy je tworzą.

http://www.reklama-media.pl/ - 6 Wrz 2001

Romantica.pl****

Strona stacji telewizyjnej "Romantica" - znajdziecie tu informacje o latynoamerykańskich serialach, aktorach w nich występujących, ploteczki, program stacji itd.

http://www.romantica.pl/ - 22 Lut 2001

Silver Records - produkcja reklam i teledysków****

Wytwórnia Silver Records zajmuje się produkcją reklam i teledysków oraz nagraniami dźwiękowymi, także płyt czy spotów radiowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, umożliwiający profesjonalną i kompleksową realizację usług audiowizualnych.

http://www.silver-records.pl/ - 3 Wrz 2013

STI Studio Filmowe****

STI jest studiem filmowym, które wyprodukowało m.in. serial "Boża podszewka". Na stronie (w wersji polskiej i angielskiej) znajdziecie więcej o filmach wyprodukowanych przez STI, a także informacje o ekipie i aktorach współpracujących ze studiem.

http://www.sti.com.pl/ - 27 Cze 2001

Strona WWW jednego z największych w Polsce producentów programów telewizyjnych****

Produkcja telewizyjno-filmowa na najwyższym poziomie. Własne studia telewizyjne, nowoczesny sprzęt, profesjonalna obsługa. Producent takich hitów telewizyjnych, jak:"Świat według Kiepskich", "Życiowa szansa", "Awantura o kasę", "BAR", "Zerwane więzi", "Marzenia", "Willa", "Szukam partnera", "Dwa Światy", "Amazonki", "Gladiatorzy", "Łysi i Blondynki".

http://www.atmgrupa.pl/ - 27 Maj 2003

Studio dźwiękowe GENETIX w Warszawie****

Strona www.genetix.pl przedstawia krótko i zwięźle to, czym zajmuje się warszawskie studio dźwiękowe. Tworzona jest tutaj przestrzeń dźwiękowa do spotów reklamowych oraz telewizyjnych, a także szereg innych usług. Odwiedź stronę.

http://www.genetix.pl/ - 12 Kwi 2013