KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja > telewizja cyfrowa (109)

Www.flysat.pl/****

Firma FlySat Alana Drożdżowskiego świadczy usługi z zakresu montażu anten satelitarnych oraz realizacją systemu monitoringu czyli systemu telewizji przemysłowej cctv.Regulacja anteny telewizyjnej to czynność, którą powinno się zrobić właściwie i bardzo starannie. Niejednokrotnie kupujemy nie tanie odbiorniki telewizyjne, a mimo to jakość odbioru nie jest taka jaką byśmy chcieli. Naszą misją jest wydobycie maksymalnego możliwego odbioru. W tym roku w branży telewizji wchodzą w życie bardzo duże zmiany, nadajniki analogowe zostają zamieniane na o wiele lepsze - cyfrowe, z tego powodu niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni do ponownej regulacji anten. Postaw na specjalistów i na jakość. Zapraszamy do kontaktu.

http://www.flysat.pl/ - 7 Maj 2013

Anime DRAGON BALL***

Stronka dla każdego maniaka Dragon Balla. Zawiera sporo ciekawych rzeczy o tym anime.

http://vejito.w.interia.pl/ - 7 Maj 2002

Anteny Cyfra+ . Montaż zestawów Cyfra plus. Serwis Cyfra+, Polsat***

Sprzedaż Cyfra+ . Montaż platform telewizji cyfrowej Cyfra+ i Polsat cyfrowy. Zbiorcze systemy cyfrowej telewizji Cyfra plus. Projektowanie i wykonawstwo profesjonalnie. Serwis 24/h Cyfra+ . Telewizja przemysłowa na odległość. Łączność bezprzewodowa. Łączność radiowa instalacje i serwis.

http://www.cyfra.info.pl/ - 21 Mar 2005

AutoSeca***

Strona na której możesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat dekodowania telewizji cyfrowej za friko oraz nabyć kartę Seca do tunerów Seca.

http://poczta.pnet.pl/~autoseca/ - 24 Sty 2002

CYFRA+***

Zobacz co możesz zrobić z terminalem cyfry+. TERAZ MOŻESZ MIEĆ WIĘCEJ. Karta Auto Seca, dekodowanie programów (w tym erotycznych i MTV) oraz rozszerzenie ilości programów z terminala Cyfry+.

http://www.republika.pl/c8plus/start.html - 12 Gru 2003

Cyfrowa Telewizja Satelitarna***

Strona domowa na łamach której znajdziesz liczne informacje o telewizji satelitarnej. Na stronie ciekawostki z różnych platform cyfrowych i wiadomości o sprzęcie.

http://sat-digital-tv.provider.pl/start.htm - 12 Lut 2002

Digital COMSAT Polonia***

Cyfrowe odbiorniki satelitarne. Informacje o cenach serwisie.

http://www.digital.comsat.pl/ - 28 Sty 2002

Filmowanie prezentacje filmowe***

Strona Studia Filmowego "Artmedia". Zajmuje się szeroko pojętą promocją multimedialną, produkcją prezentacji multimedialnych, filmów promocyjnych, przemysłowych, szkoleniowych, reportaży, filmów dokumentalnych.

http://www.dykban.com.pl/ - 2 Lut 2004

FILMY ONLINE Seriale Online Kabarety Online Kreskówki Premiery bez limitu - MegaFilmy.pl***

Najnowsze darmowe filmy online prosto z kina, darmowe seriale online i filmy online, kreskówki oraz kabarety za darmo. Filmy online oraz seriale online bez limitu. Kreskówki dla najmłodszych , znane kabarety online tylko u nas. Premiery kinowe , komedie, bajki dla dzieci.

http://www.megafilmy.pl/ - 10 Mar 2011

Forum***

Forum dyskusyjne, na łąmach którego możesz porozmawiać na różne tematy związane z telewizją Polsat i nadawanych w niej programach.

http://forum.polsat.com.pl/ - 24 Paź 2002

Informacje dodatkowe