KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja > telewizja kablowa (92)

Fashion TV*****

Strona popularnej stacji telewizyjnej zawiera oprócz informacji poświęconych programowi wiele informacji ze świata mody.

http://www.ftv.pl/ - 13 Cze 2001

HBO Polska*****

Oficjalna strona HBO. Podano tutaj informacje prasowe, program (opisy i recenzje filmów), informacje o produkcjach HBO. Ponadto formularz do zamówienia HBO on line, gadżety (tapety HBO) oraz link do HBO USA.

http://www.hbo.pl/ - 21 Mar 2000

Muzyczna strona internetowa*****

Strona telewizyjnej stacji muzycznej, na łamach której możesz zapoznać się z ramówką programową, aktualnymi newsami i wydarzeniami ze sceny muzycznej oraz chat-room.

http://www.mtv.pl/ - 2 Lip 2001

Ogólnopolska Izba Gospodarczej Komunikacji Kablowej*****

Serwis Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Komunikacji Kablowej zawiera doniesienia z całego świata, nie brak nowinek technicznych, informacji o nowych przedsięwzięciach, finansach, prawie...

http://www.catv.com.pl/ - 10 Mar 2000

Telewizja Fox Kids*****

Na stronach znajdziecie Klub Emocji, Klub Akcji i Klub Komedii. Ponadto zabawy, konkursy, charakterystyki bohaterów, program telewizji Kids i wiele innych ciekawostek.

http://www.foxkids.com.pl/ - 11 Kwi 2000

TOYA*****

Jeśli wierzyć informacjom na stronie, stacja ta jest największą w Łodzi. Internetowa witryna zawiera mnóstwo informacji - lokalnych, muzycznych. Dobrym pomysłem jest zamieszczenie przewodnika po internecie zwłaszcza, że za pośrednictwem stacji można uzyskać do niego dostęp. Jest sporo linków i informacji technicznych

http://www.toya.com.pl/ - 10 Lut 2005

TOYA:net Internet w Telewizji Kablowej Toya*****

Bogata strona (a właściwie portal) Telewziji Kablowej TOYA. Mnóstwo aktualności, chat.

http://www.toya.net.pl/ - 28 Lip 2001

Antech****

Witryna firmy zajmującej się budową oraz eksploatacją sieci telewizji kablowej (również internet w kablu), systemami odbiorczymi telewizji naziemnej i satelitarnej oraz audiowizualnym wyposażeniem obiektów. Na stronie oferta usług oraz niezbędne adresy.

http://www.antech.com.pl/ - 6 Mar 2000

Comfortel Sp zoo****

Firma realizuje projekty telekomunikacyjne i informatyczne. Oferuje autorski system bilingowy SORT dla operatorów telekomunikacyjnych oraz telewizji kablowych.

http://www.comfortel.pl/ - 7 Wrz 2006

Feniks Internet Telewizja Telefon Zawidów Węgliniec****

Telewizja Kablowa Feniks swoim zasięgiem obejmuje miejscowości Zawidów oraz Węgliniec.

http://www.zawidow.com.pl/ - 14 Kwi 2014