KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Telewizja > telewizja konwencjonalna (112)

Czwórka TV*****

Strona nowej stacji telewizyjnej TV4. Filmy, seriale, sport, informacje. TV4 startuje z atrakcyjną ofertą programową skierowaną w szczególności do grupy osób młodych i czujących się młodo (20 - 39 lat), aktywnych zawodowo, energicznych i otwartych na wszelkie nowości.

http://www.tv4.pl/ - 25 Kwi 2000

Euroexpress*****

Strona programu TVP 1. Znajdziesz tu liczne wiadomości z Polski i ze świata z dziedziny gospodarki, Internetu, nauki, kultury, obyczajów, sportu itp.

http://euroexpress.tvp.pl/ - 25 Lip 2001

HBO Polska*****

Oficjalna strona HBO. Podano tutaj informacje prasowe, program (opisy i recenzje filmów), informacje o produkcjach HBO. Ponadto formularz do zamówienia HBO on line, gadżety (tapety HBO) oraz link do HBO USA.

http://www.hbo.pl/ - 21 Mar 2000

Monitor - TVP*****

Monitor- TVP jest to internetowa propozycja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Telewizji Polskiej S.A. Na stronie znajduja się najważniejsze i na bieżąco podawane informacje polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne.

http://monitor.tvp.pl/ - 15 Gru 2001

POLSAT*****

Oficjalna strona POLSATU. Na stronach informacje bieżące, historia stacji, oferta programowa oraz sekcja poświęcona Fundacji Polsat niosącej pomoc chorym dzieciom.

http://www.polsat.com.pl/ - 20 Kwi 2005

Sensajce XX wieku*****

Oficjalna strona popularnego serialu dokumentalnego prowadzonego przez Bogusława Wołoszańskiego.

http://www.tvp.pl/sensacjeXXw/ - 20 Lip 2001

Tomasz Kamel*****

Strona internetowa znanego prezentera TVP Tomasza Kamela. Można tu znaleźc jego biografię, zdjęcia i wiele innych informacji na temat tej popularnej osoby.

http://www.tomaszkamel.pl/ - 14 Lis 2001

TVN - największa nieoficjalna strona o telewizji tvn*****

Znajdziesz tu aktualne informacje o tym co dzieje się w telewizji TVN. Na stronie newsy, opis progrmów TVN, gwiazdy TVN, pliki do pobrania, wywiady, galeria zdjęć.

http://www.tvn.tivi.pl/ - 12 Kwi 2006

TVP*****

Na internetowej witrynie Telewizji Polskiej jest masa informacji, z których większość można usłyszeć w głównym wydaniu wiadomości. Poza tym jest trochę historii, linki do urzędów centralnych, prognoza pogody, informacje o programach emitowanych w "jedynce" i "dwójce" i wiele innych

http://www.tvp.com.pl/ - 21 Sty 2000

TVP1 - Wiadomości*****

Serwis telewizyjnych "Wiadomości". Na łamach stron znajdują się informacje na temat ważnych wydarzeń politycznych, lokalnych, społecznych i kryminalnych. Ponadto dostępne są informacje ze świata oraz sportowe, kulturalne, naukowe.

http://www.wiadomosci.tvp.com.pl/ - 14 Mar 2005