KATALOG POLSKI > MEDIA I INFORMACJE > Wydawnictwa (430)

Biblioteka Publiczna w Tarnowie*****

Strona Miejskiej Bblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie, której zbiory stanowią ponad 400 tys. woluminów.

http://www.biblioteka.tarman.pl/ - 20 Lip 2000

Book Marketing Research*****

Firma organizuje profesjonalne konsultacje marketingowe, kursy i szkolenia menedżerskie, zajmuje się badaniem rynku wydawniczego oraz oferuje kompleksową obsługę marketingową wydawnictw. Na stronach przedstawiono ponadto internetowy rynek wydawnictw, aktualności (nowości wydawnicze, targi, szkolenia) oraz publikacje BMR o rynku książki.

http://www.bmr.pl/ - 9 Maj 2000

Dom Wydawniczy Rebis*****

Na stronach znajdują się informacje o firmie Rebis, informacje o nowościach wydawniczych, bestsellerach, poza tym nowości i konkursy. Dostępny jest także katalog oraz internetowa księgarnia.

http://www.rebis.com.pl/ - 26 Cze 2001

Książka i Wiedza*****

Oficyna wydawnicza Książka i Wiedza publikuje literaturę piękną, współczesną i klasyczną, książki popularnonaukowe i naukowe oraz utwory dla dzieci i młodzieży. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat nowości, zapowiedzi i promocji, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.kiw.com.pl/ - 26 Cze 2001

Najnowsze informacje Pojezierze Krajeńskie, Krajna, Piła, Sępólno Krajeńskie, Złotów, Nakło*****

Portal Regionalny E-KRAJNA prezentuje aktualne informacje samorządowe i gospodarcze, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w miastach i gminach całego Pojezierza Krajeńskiego, prowadzi serwis promujący walory turystyczne regionu oraz informator udostępniający podstawowe dane o urzędach i instytucjach Krajny, tj. powiatów sępoleńskiego, pilskiego, nakielskiego i złotowskiego. Prezentowane informacje pochodzą z kilkudziesięciu gmin spośród których największe to: Piła, Złotów, Nakło nad Notecią, Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Wyrzysk, Łobżenica, Kamień Krajeński, Jastrowie, Krajenka, Okonek i Mrocza.

http://e-krajna.pl/ - 2 Lis 2010

Prószyński i S-ka*****

Serwis wydawnictwa Prószyński i S-ka zawiera szczegółowe omówienie wszystkich produktów, serii wydawniczych, promocji i nowości.

http://www.proszynski.pl/ - 17 Lut 2000

Przegląd Reader's Digest*****

Przegląd Reader's Digest jest częścią międzynarodowego koncernu Reader's Digest Association - światowego lidera w działalności wydawniczej i marketingowej. Koncern istnieje od ponad 70 lat tworząc i dostarczając bezpośrednio do klienta w 48 krajach na całym świecie produkty, które informują, bawią, wzbogacają i inspirują.

http://digest.is.com.pl/ - 4 Lut 2000

Publikacje na tablety Digiprez Bcintermedia*****

Wykonamy dla Państwa profesjonalną prezentację, zawierającą merytoryczne informacje wzbogacone o wykresy, schematy, infografiki czy inne treści. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu zadbamy szczegóły każdego slajdu , tak aby wywarli Państwo pozytywne wrażenie na oglądających.

http://digiprez.bcintermedia.pl/wydawnictwa/ - 31 Gru 2014

Strona Wydawnictwa MURATOR*****

Witryna wydawnictwa zawiera informacje o wszysttkich wydawanych czasopismach, informatorach, projektach i książkach, Budowlany Serwis Informacyjny, konkursy oraz dane o targach budowlanych 2000.

http://www.murator.com.pl/ - 14 Mar 2000

SZKOLNA.COM.PL*****

Artykuły, imprezy, humor, szkoła i wiele innych. Dział download.

http://www.szkolna.pl/ - 24 Lis 2004