KATALOG POLSKI > MOTORYZACJA > Miłośnicy motoryzacji > modelarstwo samochodowe (18)

Automodel - modelarstwo samochodowe*****

Modelarstwo i kolekcjonowanie - sklep internetowy oferuje modele samochodów w skali 1:18, 1:24, 1:43, 1:87. Niepowtarzalne kolekcja modeli samochodów Auto Art, Jada Toys, Norev, Sunstar, Universal Hobbies i innych. Zajrzyj do nas po model samochodu.

http://www.automodel.pl/ - 18 Paź 2005

Sklep z modelami samochodowymi - samochody rc *****

Nitro Speed - internetowy sklep z modelami samochodowymi. W ofercie modele samochodowe, modele zdalnie sterowane - samochody rc, samoloty, łodzie, helikoptery elektryczne i spalinowe. Sklep zaprasza po modele zdalnie sterowane i samochody rc.

http://www.nitrospeed.pl/ - 3 Sty 2008

A oto strona dla miłośników motoryzacji - moto modele****

Strona w pełni poświęcona naszej największej pasji - moto modelom.

http://www.motomodele.pl/ - 21 Sie 2006

Bburago - Astompol****

P.W. Astompol jest oficjalnym przedstawicielem włoskiej firmy Bburago, producenta najwyższej jakości modeli samochodów. Na łamach stron dostępne są informacje na temat oferty, nowości, cen.

http://www.astompol.com.pl/ - 14 Lut 2000

Fajne Fury - metalowe modele samochodów i motocykli w skali****

Sklep internetowy Fajne Fury to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach motoryzacji. Znajdują się tu metalowe modele samochodów oraz motocykli w skali. Asortyment obfituje w różnorodne modele pojazdów od klasyków, poprzez sportowe i ciężarowe auta, a kończąc na limitowanych seriach.

http://www.fajnefury.pl/ - 16 Paź 2013

HOBBY MODELARZ SKLEP "HAWID"****

Nowości, modele plastikowe, zestawy rozwojowe, samochody, motory, zabawki, akcesoria modelarskie.

http://www.hobby.home.pl/ - 24 Sie 2001

Łodzie, pojazdy, śmigłowce, helikoptery zdalnie sterowane****

StrefaHobby - internetowy sklep modelarski oferuje modele rc. W ofercie samoloty, śmigłowce i helikoptery zdalnie sterowane, samochody rc oraz łodzie zdalnie sterowane. Sklep modelarski zaprasza po modele latające, modele rc - pojazdy zdalnie sterowane.

http://www.strefahobby.pl/ - 22 Cze 2010

Modele samochodów****

Strona o samochodach ratowniczych, zdjecia wypadków samochodowych, ciekawostki z dziedziny motoryzacji itp. Witryna w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.

http://www.lukasco.ssk.pl/ - 21 Sie 2001

Przegląd Polskiej Sceny Tuningu****

Tuning w Polsce - u nas zobaczysz modyfikacje znanych aut; od prostego chiptuningu, poprzez ogromne alufelgi, budzące respekt spoilery po wyrafinowane instalacje car audio. Zobacz jak hobbysta zamienia swój seryjny pojazd w majstersztyk rodem z Essen lub pokaż innym własny tuningowany samochód.

http://kupsamochod.pl/tuning/ - 13 Kwi 2004

RC PIT STOP - modele zdalnie sterowane****

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż pojazdów RC. Znajdują się tu modele zdalnie sterowane łodzi, motocykli, samochodów, samolotów, helikopterów. Posiadamy części wymienne oraz elementy pozwalające poprawić osiągi i płynność sterowania. Dysponujemy także sprzętem elektronicznym, który umożliwia prawidłowe funkcjonowanie pojazdów oraz nagrywanie wyczynów.

http://www.rcpitstop.pl/ - 17 Lip 2014