KATALOG POLSKI > MOTORYZACJA > Samochody > terenowe (125)

Britcar - samochody marki Rover i Land Rover*****

Strona Domowa Firmy Brit Car Company Ltd. autoryzowanego dealera samochodów rover i land rover. Serwis WWW zawiera przegląd modeli uzupełniony opisami technicznymi i cennikiem. Britcar oferuje sprzedaż samochodów w leasing współpracując z "Inwestor Leasing". Dla miłośników marki rover i land rover przygotowano piękną galerię.

http://www.britcar.com.pl/ - 14 Lut 2000

DaimlerChrysler Automotive Polska*****

Oficjalna strona Mercedesa, Chryslera oraz Jeepa w Polsce zawierają informacje o oferowanych modelach (dane techniczne, wyposażenie), i nowościach. Dodatkowo strona zawiera multimedialne prezentacje oraz tapety i wygaszacze ekranu.

http://www.mercedes-benz.pl/ - 22 Sie 2001

Nissan-Adamus - autoryzowany dealer Nissana w Krakowie*****

Opisy techniczne modeli Nissana, zapisy na jazdy próbne wszystkimi modelami Nissana, serwis, wyposażenia, ceny, dane kontaktowe i inne atrakcje.

http://www.nissan-adamus.com.pl/ - 31 Mar 2004

Polish BMW Center*****

"Polish BMW Center" to nieoficjalna strona poświęcona samochodom marki BMW. Na stronie znajdują się zdjęcia, opisy, dane technicze dotyczące najnowszych modeli BMW. Ponadto, umieszczona tu jest krótka historia firmy i informacje o tuningu.

http://minsc.fm.interia.pl/pbc/ - 9 Gru 2003

Samochody Ssangyong - rexton, korando, musso, mussosports, suv, sut, samochody terenowe*****

Strona firmy Almeco Sp. z o.o. - wyłącznego importera produktów firmy Ssangyong Motor Company do Polski. Na stronie znajduje się aktualna informacja o marce Ssangyong, dostępnych samochodach, sieci sprzedaży i obsługi oraz oferowanych usługach.

http://www.ssangyong.pl/ - 4 Lis 2004

Wszystko o Rajdzie MAROKO 2004*****

Cała prawda o MAROKO! Tylko tutaj znajdziesz najszybsze relacje, aktualne wyniki i najnowsze zdjęcia i filmy! Przez cały czas trwania rajdu bieżące wiadomości dotyczące ekipy Orlen Team, startującej w Rajdzie MAROKO 2004.

http://www.orlenteam.pl/ - 2 Cze 2004

4x4****

Strona poświęcona jes samochodom terenowym.Znajdziesz tu zdjęcia, relacje i opisy z samochodowych rajdów terenowych, a także kalendarium, ogłoszenia i porady.

http://4x4.rally.com.pl/ - 18 Paź 2000

4x4 TERENOWIEC****

Strona zawiera ofertę krakowskiej firmy, która wyspecjalizowała się w sprzedaży części oraz akcesoriów do samochodów terenowych.

http://www.4x4.terenowiec.pl/ - 27 Lis 2001

4x4world.com.pl****

Naczelne zasady PORTALU 4x4WORLD rzetelność dokładność profesjonalizm dbałość o satysfakcję każdego Klienta i Kontrahenta

http://www.4x4world.pl/ - 27 Lis 2008

Atone - Serwis Off-Road****

Strona poświęcona samochodom terenowym i pojazdom militarnym, zdjęcia z imprez terenowych oraz zlotów militarnych.

http://www.atone.pl/ - 4 Kwi 2001