KATALOG POLSKI > MOTORYZACJA > Sporty Motorowe (363)

Serwis Motoryzacja INTERIA.PL*****

Serwis MOTORYZACJA portalu Interia.pl to codziennie nowe wiadomości ze świata motoryzacji. Targi, bezpieczeństwo, zasady ruchu. Nowoczesne technologie i doskonałe zdjęcia.

http://motoryzacja.interia.pl/ - 18 Wrz 2006

Auto Sport*****

Oficjalny serwis Automobilklubu Rzemieślnik. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności klubu. Nie brak również informacji na temat szeroko rozumianego sportu samochodowego, dostępna jest również galeria zdjęć.

http://www.autosport.com.pl/ - 15 Lut 2000

autoklub.pl - polski serwis motoryzacyjny*****

Na stronie znaleźć można wszystko o sportach samochodowych, codziennie aktualizowany serwis pełen zdjęć i materiałów filmowych.

http://www.autoklub.pl/ - 3 Lut 2005

Honda Marine - Silniki zaburtowe Honda*****

Oficjalny dystrybutor Honda Marine w Polsce. W serwisie znajdziesz informację o Silnikach zaburtowych Honda, Pontonach Honwave, Łodziach dla służb, Łodziach hybrydowych a także Cenniki, Porady oraz adresy dilerów Honda Marine. W serwisie znajdziesz wszystkie modele Silników zaburtowych Honda począwszy od 2,3 do 225 KM. Silniki produkowane są tylko w Japonii, co gwarantuje najwyższą jakość tych produktów. Wszystkie silniki Hondy spełniają z wyprzedzeniem Światowe normy dopuszczalnego poziomu emisji spalin i hałasu EPA 2006, CARB 2008 oraz Dyrektywy Unii Europejskiej. Nowe, drastyczne regulacje prawne odnośnie emisji spalin i głośności wprowadzone w USA i Szwajcarii, wymusiły na wszystkich producentach silników dwusuwowych do łodzi rozpoczęcie wyścigu w przystosowaniu swoich konstrukcji do nowych wymogów i szybkiego rozpoczęcia produkcji ekologicznych silników czterosuwowych. Honda posiada ponad 45 letnie doświadczenie w budowie silników czterosuwowych do łodzi.

http://www.hondamarine.pl/ - 15 Cze 2010

Panorama Firm - serwis motoryzacyjny*****

Serwis Motoryzacyjny portalu Panoramy Firm zawiera szereg wiadomości na temat nowości i wydarzeń ze świata motoryzacji i sportów motorowych.

http://www.panoramafirm.com.pl/serwis/automoto/ - 29 Sty 2000

Salon Informacji Samochodowej - parkuj.pl*****

Duży portal motoryzacyjny. Znajdziecie tu ogłoszenia kupna i sprzedaży, nowości ze świata motoryzacji, katalogi samochodowe, testy, kalkulatory, adresy firm branży motoryzacyjnej. Możecie wybrać auto roku, miss kierownicy, poznać kodeks drogowy.

http://www.parkuj.pl/ - 14 Lut 2001

Serwis motoryzacyjny 4x4*****

Serwis motoryzacyjny 4x4. Na łamach stron znajdują się informacje dotyczące motoryzacji, porady, testy samochodów, sportu samochodowego. Ponadto dostępna jest wirtualna giełda.

http://www.4x4.pl/ - 14 Lut 2000

Wydawnictwo Motopress. Warszawa*****

Serwis poświęcony sportom samochodowym. Na stronach znajdują się informacje o planowanych imprezach, startujących załogach, dostępna jest również galeria zdjęć.

http://www.motopress.pl/ - 29 Gru 2005

Adrenalina to Noma-Motorsport****

Noma-Motorsport: Wszystko czego potrzebujesz do rajdów i wyścigów! Wyposażenie wyczynowe i tuningowe, wynajem samochodów do rajdów, organiacja Noma RallySprint; Sprzęt Momo Corse, Opony Maxsport, Zawieszenia AVO Suspension, Filtry ITG.

http://www.noma-motorsport.pl/ - 29 Paź 2001

Automobilklub Wielkopolski****

Oficjalny serwis Automobilklubu Wielkopolskiego. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności statutowej i gospodarczej automobilklubu, nie brak również wiadomości o Torze Poznań, Akademii Bezpiecznej Jazdy czy historii motoryzacji.

http://www.aw.poznan.pl/ - 21 Sty 2000