KATALOG POLSKI > NAUKA I TECHNIKA (7 115)

Serwis Nowe Technologie w INTERIA.PL*****

Serwis Nowe Technologie w Interia.pl to najświeższe wiadomości ze świata technologii komputerowej, telekomunikacyjnej, internetowej. Przegląd prasy. Informacje i nowinki o sprzęcie, programach komputerowych, telefonii komórkowej, stacjonarnej, cyberkulturze, bezpieczeństwie w internecie i nie tylko.

http://nt.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Serwis Studia w INTERIA.PL*****

Serwis przeznaczony dla studentów i ludzi pragnących zdawać na studia. Zawiera bazę danych o polskich uczelniach, informacje o kredytach studenckich, egzaminach, akademikach, skupia się również na pozauczelnianym życiu studenckim. Ponadto mnóstwo ciekawostek oraz zawsze aktualny humor.

http://studia.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Szkoła w INTERIA.PL*****

Serwis Szkoła to miejsce dla uczniów. Szkoła z przymrużeniem oka, dużo ciekawostek, mnóstwo porad, szkolne wiadomości na czasie. Także ważne adresy i biblioteka.

http://szkola.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Nauka w INTERIA.PL*****

Serwis prezentuje informacje o najświeższych wydarzeniach w świecie nauki.

http://wiadomosci.interia.pl/nauka/ - 20 Kwi 2005

Voipoint - Voip dla biznesu*****

Voipoint jest liderem kompleksowych rozwiązań VoIP na polskim rynku! Od 2009 roku wdrażamy rozwiązania VoIP dla firm, oraz pomagamy dopasować usługi z zakresu telefonii IP do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jeżeli chcesz korzystac z profesjonalnych rozwiazań VoIP, zapraszamy do kotnaktu na stronie Voipoint.pl

http://voipoint.pl/ - 12 Cze 2015

Nawigacja w telefonie komórkowym****

Nawigacja GPS na telefon komórkowy. Prawie wszystkie fotoradary, niebezpieczne miejsca na trasie, blokady dróg, prawie 150 tys. punktów POI.

http://navipunkt.pl/ - 24 Cze 2010

Serwis popularnonaukowy - Odkrywcy.pl****

Najnowsze i najważniejsze informacje ze świata nauki - artykuły, zdjęcia, , ekologia, medycyna, przyroda, kosmos i futurologia.

http://odkrywcy.pl/ - 24 Cze 2010

Nauka - WP.PL***

Serwis dla miłośników nauki. Najważniejsze, najnowsze i archiwalne informacje na temat: medycyny i zdrowia, kosmosu, przyrody i ekologii, techniki.

http://nauka.wp.pl/ - 24 Cze 2010

Owijarki poziome do palet - e-pakowarka.pl**

Owijarki poziome to urządzenia umożliwiające sprawne pakowanie palet w folię. Zastosowania w przemyśle, firmach transportowych, zakładach produkcyjnch, fabrykach. Łatwe w obsłudze owijarki poziome sprawią, że proces opakowywania skróci się a tym samym zmniejszą się koszta. Owijarka pozioma to maszyna, która sprawdzi się wszędzie tam gdzie towar transportowany jest na paletach.

http://e-pakowarka.pl/167-automatyczne-owijarki-poziome/ - 7 Wrz 2015

Informacje dodatkowe